Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

Hogata 16:49, 13 paź 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Muszę jeszcze posadzić trochę tulipanów, dużo w tym roku nie kupiłam, całe szczęście. Mam trochę wykopanych swoich, bo będę przesadzać klona i nie chciałam zniszczyć cebulek.

Tulipany angelique mam już 3 rok i co roku je wykopuję. Muszę stwierdzić, że co roku mam ich coraz mniej i cebulki robią się drobniejsze.Więc wcale się nie dziwię, że zanikają, albo nie kwitną. Bo to są tulipany jednoroczne chyba .
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 17:23, 16 paź 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
miskant gracillimus chce zakwitnąć w tym roku





____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 17:24, 16 paź 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
myłam okno w salonie to przy okazji fotkę pstrykłam



____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 20:43, 22 paź 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Róże dzisiaj posadziłam w deszczu
- the mary rose 3 szt.
- eden rose 1 szt.
- granny 3 szt.
- angela 2 szt.
- louise odier 1 szt.

Tulipany już prawie skończyłam, zostały mi tylko exotic do posadzenia. Tylko żeby je posadzić to muszę wpierw kolna przesunąć. Niby czytam jakie co duże rośnie, ale cały czas sadzę za blisko siebie. Już nie wiem ile raz przesuwałam rośliny bo za blisko rosły
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Ewik 13:03, 27 paź 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Przyszłam z rewizytą .śliczny ogród tworzysz, mam nadzieję że z giardiny będziesz zadowolona .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Hogata 22:45, 29 paź 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Dzięki Ewo za wizytę. Też liczę na gardinę. Bo wcale jej nie planowałam w zakupach. To twoje zdjęcia mnie do tego przekonały.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 22:48, 29 paź 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Tulipany dzisiaj posadzone. Klon też wykopałam, trochę wydarłam, mam nadzieję, że przeżyje przeprowadzkę. Przy okazji wykopków to jeszcze wisienkę troszkę przesunęłam , a co...? jak jak przesadzać, to przesadzać
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 12:19, 11 lis 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
listopad fotki z domu, bo wyjść mi się nie chce, lenia mam totalnego. Dobrze, że cebulki już wszystkie posadzone, róże też, trawa skoszona

wiśnie pięknie się przebarwiły i nie zgubiły liści w sierpniu, tak jak w tamtym roku, mus je pryskać od grzyba w następnym roku też


parocja tez pięknie się przebarwia, tylko czemu tak wolno rośnie
a molina KF jest cudna, na wiosnę będę ja dzielić, bo chce jej więcej


rozplenice przesadzane na jesień już są suche, te nie ruszane jeszcze sie trzymają. Trzeba się zabrać za wiązanie, zanim śnieg spadnie. Może w sobotę się uda powiązać


altanka już ma łyse otoczenie, ale i tak ją lubię. Muszę jeszcze firanki ściągnąć, tylko sobie je gwoździem poprzybijałam (mądre to, to nie było). Na wiosnę haczyki będę montować i linki do firanek

____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 13:48, 13 lis 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Pierwszy śnieg w tym roku








____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 13:52, 13 lis 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
datę w aparacie muszę przestawić, przecież dzisiaj 13-yu
także zdjęcia z 13-tego, tak dla potomnych sprostowanie









____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies