Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

Gosiniak 22:49, 08 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Witam cię i ja, faktycznie dzień był dzisiaj wyjątkowy, zrobiłaś cudne zdjęcia- zima na zdjęciach jest taka przyjazna Ogródek masz wyjątkowo zadbany i pięknie skomponowany. Taras wymiata, a warzywnik jaki duży, zresztą cały ogród bardzo duży to robi wrażenie. Pozdrawiam, miłej niedzieli
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ka1sia 12:57, 09 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Witam Cię Gosiu, jak miło, że zajrzałaś Dziękuję za tyle ciepłych słów
Zawsze serdecznie zapraszam, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Konstancja30 13:40, 09 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
irena_milek napisał(a)


Z pewną dozą nieśmiałości pokażę Wam mój wianek. W życiu nie popełniłam niczego podobnego, jestem pod tym względem kompletny antytalent Już w szkole najgorszym dla mnie przedmiotem byla plastyka Nie wiem co to Ogrodowisko robi z ludźmi, ale odważyłam się i własnymi rękami od początku do końca, uplotłam wianek No, nie jest to na pewno dzieło sztuki, ale ... następny będzie lepszy


większość użytych materiałów pochodzi z naszego lasu i ogrodu





Kasiu wianek wyszedł ci przepiękny, ja też normalnie bym się rękodzieła nie tknęła, wszystko wpływ forum


też jestem pod wrażeniem!
ale u nas teraz będzie trema, tyle pięknych wianków na forum


Kasiu to jest dzieło sztuki ... i wiem co piszę ... jak tak patrzę na komorowskie i wrocławskie "lepienie wianków wespół zespół" to marzą mi się świętokrzyskie ... co ty na to ... może za rok ... hmmm???
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
kaisog1 13:41, 09 gru 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ale sie uśmiałam z tych Waszych piesiów
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
ka1sia 13:49, 09 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Iza, no nie odpuścimy!!! Świętokrzyskie nie może być gorsze jestem cała za!!!
To mówisz, że popełniłam dzieło sztuki??? Mów mi tak jeszcze
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 13:52, 09 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
kaisog1 napisał(a)
Ale sie uśmiałam z tych Waszych piesiów


Gosia, te nasze piesie to cyrkowce okropne Słoninka to dobry motywator, można stać na dwóch łapach, a nawet na jednej się udaje A jakbyś zobaczyła, jak Endo łapą "wałkuje" kota! Cudaki straszne
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
kaisog1 14:18, 09 gru 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Od zawsze uwielbiałam psy Koty to przytulaki ale łażą swoimi drogami i zdecydowanie mniej kontaktowe jak psy Przynajmniej dla mnie Miałam psa - owczarka belgijskiego ale chorowity był. Trzeba było go uśpić.... przeżyłam to strasznie i powiedziałam sobie, nigdy więcej .....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
an_tre 14:22, 09 gru 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
ka1sia napisał(a)
Dodaliście mi skrzydeł i zrobiłam dzisiaj... lampiony. Bardzo mnie zainspirowały warsztaty u Danusi.
Chwalę się:









...podziwiam, są piękne i widzę, że piękne wianki też potrafisz wić zdolniacha z ciebie dziewczyno
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
ka1sia 14:23, 09 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
kaisog1 napisał(a)
Od zawsze uwielbiałam psy Koty to przytulaki ale łażą swoimi drogami i zdecydowanie mniej kontaktowe jak psy Przynajmniej dla mnie Miałam psa - owczarka belgijskiego ale chorowity był. Trzeba było go uśpić.... przeżyłam to strasznie i powiedziałam sobie, nigdy więcej .....


Nie dziwię się, nasze jeszcze młodziutkie, nie myślimy o tej chwili, ale cóż... kiedyś nadejdzie
A teraz dają tyle radości!!! Kochamy je bardzo
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Mala_Mi 16:25, 09 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj, ja też śmiałam się aż na cały regulator jak oglądałam próby dostania się do słoninki...ale przez pieski.. a nie przez kota...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies