Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje Takie Tam w Ogródku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje Takie Tam w Ogródku

aga_k 10:42, 11 lis 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Marzena2007 napisał(a)
Wygląda super!! wiosną taki drewniany zakupię szt 2. Tlko M musi dachówki wyeksmitować z bajzlowni. Ta część jest do zagaospodarowania wiosną. Kompostowniki, warzywniak, przesadzenie buka dla osłony pompy ciepła i części gospodarczej

Aga a czy Ty go jeszcze dodatkowo zaimpregnowałaś???


nic z nim nie robiłam, złożyłam i stoi jak po zimie będzie dużo gorzej wyglądał to go pociągnę impregnatem
możesz go zamówić wcześniej, bo jest zapakowany w paczkę o wym 20x20x180 więc mało miejsca zajmuje
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
gusiarz 17:14, 11 lis 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Aguś - i za sprawą ogrodowiska sprzedaż na alle rosnie! Też zamówiłam takie dwie sztuki - szkukałam właśnie kompostownika i zobaczyłam u Ciebie. Bardzo fajny. Dzięki za namiary. Jest dość długi więc można go przez środek przdzielić jakąś folią i już z jadnej szt. dwie mniejsze się zrobią.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Ginger 17:52, 11 lis 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Witam i ja wypowiem się w sprawie kompostowników są super mam też dwa tylko mniejsze wytrzymały już sezon fakt dodatkowo je zaimpregnowałam, a żeby ułatwić dostęp do kompostu mam zrobione takie jakby drzwiczki .
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
aga_k 18:26, 11 lis 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
gusiarz napisał(a)
Aguś - i za sprawą ogrodowiska sprzedaż na alle rosnie! Też zamówiłam takie dwie sztuki - szkukałam właśnie kompostownika i zobaczyłam u Ciebie. Bardzo fajny. Dzięki za namiary. Jest dość długi więc można go przez środek przdzielić jakąś folią i już z jadnej szt. dwie mniejsze się zrobią.


Cieszę się że mogłam się na coś przydać wyglądają dość dobrze więc mam nadzieję, że przetrwają dłużej niż jeden sezon
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
aga_k 18:32, 11 lis 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Ginger napisał(a)
Witam i ja wypowiem się w sprawie kompostowników są super mam też dwa tylko mniejsze wytrzymały już sezon fakt dodatkowo je zaimpregnowałam, a żeby ułatwić dostęp do kompostu mam zrobione takie jakby drzwiczki .


te, które ja mam są niskie tak do kolan i dostęp do nich jest bardzo wygodny, myślałam o tym żeby je dodatkowo zaimpregnować ale na razie wyglądają dobrze, więc zobaczę po zimie
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Mala_Mi 22:32, 11 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja byłam w wątku o zwierzakach Ty to masz jak Irenka.. trzech budyrysów
I mówię zawsze, że nie ma głupich psów tylko są głupi właściciele.. ale jak Małgosia (kaisog)... nie weszłabym na posesje bez Twego towarzystwa
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
aga_k 22:40, 11 lis 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
asc napisał(a)
A ja byłam w wątku o zwierzakach Ty to masz jak Irenka.. trzech budyrysów
I mówię zawsze, że nie ma głupich psów tylko są głupi właściciele.. ale jak Małgosia (kaisog)... nie weszłabym na posesje bez Twego towarzystwa


Aniu, one co najwyżej zalizałyby ją, bardzo kochają ludzi czasem aż do przesady, czasem wydaje im się ze są malutki i ładują się na kolana, mają też wady nie lubią innych psów ale cóż wszystkiego mieć nie można
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Ginger 22:48, 11 lis 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
aga_k napisał(a)

A ja byłam w wątku o zwierzakach Ty to masz jak Irenka.. trzech budyrysów
I mówię zawsze, że nie ma głupich psów tylko są głupi właściciele.. ale jak Małgosia (kaisog)... nie weszłabym na posesje bez Twego towarzystwa


Aniu, one co najwyżej zalizałyby ją, bardzo kochają ludzi czasem aż do przesady, czasem wydaje im się ze są malutki i ładują się na kolana, mają też wady nie lubią innych psów ale cóż wszystkiego mieć nie można


Aniu, podpisuje się pod tym co mówi Aga obiema rękoma , a nawet i ręcami
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Mala_Mi 23:02, 11 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tak .. wiem, że ta rasa nie lubi innych psów i nawet resocjalizacja, szkolenia.. niewiele dają.. są kochane do ludzi (oczywiście wyszkolone) ale do innych pobratymców to kiepsko... Chodziłam na szkolenie ze swoim, bo przygarnęłam wielkiego psa, dorosłego.. i ja sie boję psów panicznie... wiec musiałam zapisać sie na szkolenie.. dla mnie.... I niestety widziałam amstafy.....
Zresztą mój dwukrotnie był pogryziony przez amstafa... Raz w lecznicy (pies znajomej) .... dzięki bozi że tam, bo byli specjalisci jak to towarzystwo rozczepic.... pamiętam jak w sukience z pogryzionym moim siedziałam na trawniku w centrum miasta i ryczałam.. uwalona w odchodach i krwi....... pies sie dusił..... koszmar... ale to wina była aściciela, że wszedł do lecznicy z psem bez smyczy...... a drugi raz w parku........ nie wiem skad sie wziął i czyj był.... całe szczęście, że w parku popijało towarzystwo z osiedla które nas znało.. .. i ruszyli na pomoc..... ale była zadyma.... Od tej pory nie ruszam sie na spacer bez gazu na psy.... najlepiej dwa w każdej keiszeni. Ale do amstafów i psów nic nie mam... to nei ich wina.. to wina człowieka, że ukształtował tak ich charakter.. a potem nie umiał jeszcze wychować.. Jak widać Aga umiałą rozwiązać ten problem.. bez pretensji do psów .. bo co one winne .... Dlatego pełny podziw..... '
A Ginger jest słodka.. i trudno jej nie kochać I te białe skarpetki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 23:14, 11 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ginger napisał(a)


A ja byłam w wątku o zwierzakach Ty to masz jak Irenka.. trzech budyrysów
I mówię zawsze, że nie ma głupich psów tylko są głupi właściciele.. ale jak Małgosia (kaisog)... nie weszłabym na posesje bez Twego towarzystwa


Aniu, one co najwyżej zalizałyby ją, bardzo kochają ludzi czasem aż do przesady, czasem wydaje im się ze są malutki i ładują się na kolana, mają też wady nie lubią innych psów ale cóż wszystkiego mieć nie można


Aniu, podpisuje się pod tym co mówi Aga obiema rękoma , a nawet i ręcami


A gdzie ten wątek?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies