Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zamknięty w skrzyniach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zamknięty w skrzyniach

figa 19:40, 12 lis 2012


Dołączył: 17 sie 2012
Posty: 133
beta napisał(a)
witaj Figo

zaintrydowana tytułem wątku postanowiłam wspaść i nie zawiodłam się bardzo ciekawe masz pomysły pustaki w roli skalniaka-nigdy bym na to nie wpadła

pomysł z wykorzystaniem skrzyń na warzywa też mi chodzi po głowie znalazłam nawet już kilka inspiracji Twój wątek zapisuje i do tychże inspiracji dołączam

pozdrawiam


Fajnie że Ci się podoba))
Ja na Ciebie też mam oko i często zerkam))))))))))))))))))))))))))))))))))))
____________________
Ogród zamknięty w skrzyniach
roza333 20:17, 12 lis 2012

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 97
Witaj fajne masz te skrzynie na truskawki i warzywka ,pomysłowa z Ciebie kobieta i pracowita.
____________________
ogrod rozy333
monteverde 21:42, 12 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
w tych skrzyniach na tarasie to jakiej trawy zwisające rośliny by fajnie wyglądały
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
elzbieta_b 08:17, 13 lis 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj Figo Muszę przyznać, że bardzo pomysłowa z Ciebie Ogrodowiczka. Podoba mi się "kompaktowy" skalniaczek i truskawki w beczce U mnie niestety nie ma już miejsca chyba na nic (mówię o dodatkowych powierzchniach) ale o niewielkiej beczce czy coś w tym rodzaju pomyślę Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
popcorn 08:23, 13 lis 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Figa donice metalowe pierwsza klasa! Koniecznie posadź w nich kompozycje ze zwisającymi roślinami - bluszcz będzie wyglądał pierwsza klasa! Cudne!!
A skalniak w ceramice do kominów - super pomysł! Może kiedyś odgapię?? cudo!
____________________
Mój nowy ogródek
beta 09:32, 13 lis 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Świetne te donice! gratuluję pomysłu i talentu

ja widze w nich bluszcz i trawy ale jestem pewna, że sama coś fajengo wymyslisz

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
elzbieta_b 11:39, 14 lis 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Figo, wrócę jeszcze do Twojego kompaktowego skalniaczka. Ciekawa jestem co dzieje się z roślinami zimą. Czy jakoś je zabezpieczasz ? Chciałabym skorzystać z Twojego pomysłu ale trochę boję się, że zima może okazać się zabójcza dla tak pięknej kompozycji Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Justyna 18:37, 14 lis 2012


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Figa, ale fajnie!
U nas ogrody w skrzyniach, są nadal rzadko spotykane. Szczególnie spodobała mi się beczka z truskawkami. Sliczna i praktyczna. A warzywniak prezentuje się sielsko i apetycznie.
Serdecznie
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
figa 19:17, 14 lis 2012


Dołączył: 17 sie 2012
Posty: 133
roza333 napisał(a)
Witaj fajne masz te skrzynie na truskawki i warzywka ,pomysłowa z Ciebie kobieta i pracowita.

Dzięki
____________________
Ogród zamknięty w skrzyniach
figa 19:25, 14 lis 2012


Dołączył: 17 sie 2012
Posty: 133
elzbieta_b napisał(a)
Figo, wrócę jeszcze do Twojego kompaktowego skalniaczka. Ciekawa jestem co dzieje się z roślinami zimą. Czy jakoś je zabezpieczasz ? Chciałabym skorzystać z Twojego pomysłu ale trochę boję się, że zima może okazać się zabójcza dla tak pięknej kompozycji Pozdrawiam


Witaj, dzięki za odwiedziny Ja właśnie początkowo z rezerwą też podchodziłam to zimowania w tych pojemnikach, ale to już teraz 3cia zima będzie i nic mi (z tego co mam tam posadzone) nie wymarzło. A miejsce mam zimne i wietrzne bardzo. O ile pamiętam symbolicznie położyłam jakieś 2 gałązki sosnowe ale to umówmy się było tylko dla zabicia sumienia jakby co Więc generalnie można założyć, że rośliny przetrwały bez okrycia Myślę, że zaryzykowałabym na Twoim miejscu))))))
____________________
Ogród zamknięty w skrzyniach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies