Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 13:29, 06 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Juzia_G napisał(a)


Sylwuś a może taki fotelik?
http://www.openroomfurniture.com/queen-of-love-arm-chair-by-moro-pigatti.aspx


To chyba dla mojego M-a .... śmieszny


Syla czemu dla eMa ? Chcesz go przekupić ????
To dla królowej ogrodu


rewolucje w toku
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:34, 06 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
gierczusia napisał(a)


Sylwio witaj .. Ja już się gubię w tym wszystkim wybacz ,... Teraz się doczytałam ,ze jesteś szczęśliwą posiadaczką ( doookładnie tak jak ja )

Gliny ,
Opuchlaków,
Planów na lustro III
Planów na ścianę wodną

Tak więc będę zaglądała jeśli pozwolisz .. Booo mam tu 100% zbieżności



Cieszę się , że zaglądnęłaś i rób tak nadal .... Lusterko i ściana wodna ..... fantastyczna sprawa!!!! a glina i opuchlaki ? nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać
buziam ....


Sylwio a w jakiej formie Ty planujesz te lusta u Ciebie??? i w jakiej ilości?? Chcesz mieć takie wyeksponowane czy raczej ukryte i udające ,że ich nie ma ???


Na 62 stronce jest link do mojego zagajnika taki bym chciała u siebie mieć .... W to miejsce chcę wkomponować lustro w prostej czerwonej (amarantowej) ramie .... Będzie widoczne ale nie wyeksponowane , będą się w nim przeglądać roślinki i kora z brzóz ..... Zaraz zamieszczę zdjęcia z dzisiejszego dzionka i tam zaznaczę miejsce na ten zagajnik .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:36, 06 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A było już tak miło ...... śnieg był dzisiejszego poranka zaskoczeniem






____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:38, 06 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ogród zasypany na nowo .....



jeszcze odrobinę z frontu



wisienki Umbraculifera
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:47, 06 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
plac budowy .....




a tutaj to samo miejsce z zaznaczonym miejscem na nasadzenia brzozowo kulkowe ....oraz miejsce na lustro....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:48, 06 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A tu moje ulubienice ..... stare lipy za ogrodzeniem, które dbają o moją kondycję .....





____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
anna_studio 13:57, 06 lut 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Nie dziwię się, że je lubisz....
Piękne są...i jeszcze dbają o Ciebie...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Magda70 14:00, 06 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Mam nadzieję, że nie tylko lipy dbają??

Fajnie tak biało, czysto....nie widać zniszczonego trawnika
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 14:04, 06 lut 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ale pięknie u Ciebie ...wpadłam zobaczyc jak tam rabata brzozowo kulkowa ....czy decydujesz się na danicę jako kulki..? czy stawiasz na bukszpany....no powiedz coś więcej .....a te trawki jakie ? hihihi ciekawska jestem ....już widzę gdzie ta rabatka będzie ....brzozy pewnie doorenbosy.....??????
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Syla 14:57, 06 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Zeta napisał(a)
Ale pięknie u Ciebie ...wpadłam zobaczyc jak tam rabata brzozowo kulkowa ....czy decydujesz się na danicę jako kulki..? czy stawiasz na bukszpany....no powiedz coś więcej .....a te trawki jakie ? hihihi ciekawska jestem ....już widzę gdzie ta rabatka będzie ....brzozy pewnie doorenbosy.....??????


Będą kulki bukszpanowe , cisowe ..... będzie hosta , może trawka ostnica cieniutka lub inna ale o jasnym odcieniu .... odrobinę czerwieni wprowadzę żurawką lub berberysem z tych niższych ..... wiosną tulipany, białe lub biało zielone, czosnki olbrzymie ....Myślałam również obwódce trawiastej ...... Nie wiem jeszcze .... możliwości są ogromne ale nie chciałabym przesadzić ale raczej dostosować klimatem do całości ogrodu A co do brzóz to raczej doorenbosy ale zastanawiam się nad szczepionymi aby mi nie wyrosły do nieba

No zastanawiam się jeszcze nad wkomponowaniem klona palmowego
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies