Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

Gosiniak 12:35, 08 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ania_wesola- dziękuję za odwiedziny i miłe słowa.
Nieszka- dzięki za rady, ale na tej rabacie już się chyba nic więcej nie zmieści, roślinki są jeszcze młode, ale jak za jakiś czas jeszcze podrosną, to będzie ciasnota. Kamyki na razie będą, ale pewnie i na nie przyjdzie czas Prace na przyszły rok mam już mniej więcej zaplanowane, ale w następnych latach, kto wie, mój gust ogrodowy ulega ciągłej przemianie pod wpływem ogrodowiska i waszych pięknych ogrodów.
Juzia.G- serdeczne dzięki, na pewno i ja niedługo cię odwiedzę.
Irena_milek- dzięki za odwiedzinki, do ciebie się również wybiorę.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gardenarium 12:44, 08 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gosiu igiełkowa, czekamy na wiosnę, teraz sobie planuj. Ja też często kupuję świerki serbskie cięte. A swoje ciacham na całego - te co rosną w żywopłocie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Juzia 12:48, 08 gru 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
Gosiniak napisał(a)
Ania_wesola- dziękuję za odwiedziny i miłe słowa.
Nieszka- dzięki za rady, ale na tej rabacie już się chyba nic więcej nie zmieści, roślinki są jeszcze młode, ale jak za jakiś czas jeszcze podrosną, to będzie ciasnota. Kamyki na razie będą, ale pewnie i na nie przyjdzie czas Prace na przyszły rok mam już mniej więcej zaplanowane, ale w następnych latach, kto wie, mój gust ogrodowy ulega ciągłej przemianie pod wpływem ogrodowiska i waszych pięknych ogrodów.
Juzia.G- serdeczne dzięki, na pewno i ja niedługo cię odwiedzę.
Irena_milek- dzięki za odwiedzinki, do ciebie się również wybiorę.


Bez pośpiechu!
U mnie i tak nie ma co jeszcze oglądać
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
nieszka 17:05, 08 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Gosia ja bym się bała strat przy przesadzaniu cyprysików. Takie ładne są. Może poprostu mocnej je przycinaj żeby się nie "zeszły"?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Gosiniak 21:38, 08 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Nieszka- może masz rację, jeszcze nad tym pomyślę.

Dzisiaj robiłam z moimi córciami dekoracje świąteczne, ja oczywiście wianek nie mogłoby być inaczej-ogrodowisko zobowiązuje.To mój debiut w takich robótkach i pomyśleć, że do głowy by mi to nie przyszło gdybym nie czytała co wy tam na święta szykujecie tymi swoimi zdolnymi łapkami. Jutro będzie wisiał na drzwiach.
Jedna córka ciężko pracuje, drugiej chwilowo brak, a ja robię zdjęcie

A te bałwanki robiłyśmy wcześniej Najwięcej pracy było z kapeluszami, bo kule styropianowe były kupione.

A tak mi wyszedł wianek

____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
hanka_andrus 22:20, 08 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bardzo piękny wianek,a bałwanki..... wymiatają!
Również gratuluję zdolności!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Dzidka 22:21, 08 gru 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Witaj Gosiu.
Pospacerowałam po ogrodzie, a teraz podziwiam świąteczne ozdoby.
Bałwanki cudownie śmieszne.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Enya73 23:43, 08 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Elegancki wianuszek tak, jak jego właścicielka na awatarku
Ja też uwielbiam takie prace ręczne, nie tylko z dziećmi Zapraszam do mnie. Proponuję zacząć od str. 200 pismo obrazkowe
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Gosiniak 23:59, 08 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Dziękuję wszystkim za odwiedzinki.
Haniu- już do ciebie zajrzałam
Dzidka- spodziewaj się mnie i dzięki za pochwałę, ale tak naprawdę należy się dzieciaczkom, ja tylko troszkę pomogłam.
Anitko- zaraz przybędę, ale pewnie zajmie mi chwilę zanim coś napiszę, mówisz od 200, ok tak zrobię.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
margi 08:43, 09 gru 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
No proszę, następna zdolna dziewczyna dołączyła na ogrodowisko(szkoda,że u mnie brak takich zdolności)bardzo mi się podobają ozdoby Świąteczne,gratulacje dla Ciebie i młodej florystki.
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies