Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

Kasiolaaa 10:31, 18 gru 2016


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Zagladam tu czesto
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Gosiniak 10:33, 31 gru 2016


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Jagodi napisał(a)
Puk,puk ....czy i ja mogę zawitać do tak pięknego ogrodu .Ogród naprawdę CUDNY!!dołączam do klubu zachwycających się Twym Igiełkowym ogródeczkiem...bo naprawdę jest czym...pokłon dla gospodyni tego cuda.
Mam dwa pytanka-1-jakie płaskie duże kamienie masz na ścieżkach-"szlakach"...planuje takie same ...2-czy robiłaś zakupy w szkółkach ogrodniczych w pobliżu Bielska(Pisarzowice)..jeśli tak to dokładnie w jakich ...mieszkam nie tak daleko i z chęcia się tam przejadę.Też bardzo lubię sosny ...mam parę ,ale po zaglądnięciu do Twojego ogrodu muszę co nieco jeszcze zakupić...u Kapiasa w Goczałkowicach jest czasem co wybierać..nie wiem czy tam byłaś .
Serdecznie pozdrawiam!


Witaj, płaskie kamienie to łupek szarogłazowy. Jeśli chodzi o zakupy to robię je przede wszystkim w szkółkach koło siebie- Zielona Góra, ale w Pisarzowicach i Goczałkowicach byłam. Zakochałam się w ogrodach pokazowych, zwłaszcza japońskim. Bliskości tych szkółek bardzo zazdraszczam, bo ja bym mogła z nich nie wychodzić. Z wszystkich tych szkółek przywiozłam sobie kilka pamiątek, które ładnie rosną. Jak masz blisko to jak najbardziej jedź, warto.
Pozdrawiam, już prawie noworocznie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 10:34, 31 gru 2016


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Kasiolaaa napisał(a)
Zagladam tu czesto


Miło mi
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
koliber 13:24, 10 sty 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Świetny jest ten Twój igiełkowy. Często go podglądamPozdrawiam
____________________
Zielona przestrzeń
Iwona100 21:57, 21 sty 2017


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Witam.
Mam do Ciebie pytanie odnośnie trawnika. Co sądzisz o aeracji i wertykulacji. Czytałam u Ciebie w wątku, że w jednym roku robiłaś tylko aerację zakupionym sprzętem i to wystarczało /i usuwało filc/, a potem chyba robiłaś dopiero wertykulację /co chyba jest bardziej inwazyjne/. Jakie masz na ten temat zdanie i doświadczenie.Ja posiałam trawnik w zeszłym roku wiosną i Danusia doradza tylko grabienie w tym roku, bo jest on młody.Też chcę kupić do tego celu sprzęt. Oprócz tego czytam obecnie wątek o pielęgnacji trawnika i Danusia doradza na wiosnę aerację, a jesienią wertykulację. W kilku sprawach mi już doradziłaś i teraz też liczę na pomoc.
Napisz też proszę jaki nawóz do trawnika polecasz.Kiedyś też u Ciebie czytałam, że używałaś substral 100 dni, czy nadal go używasz i jesteś zadowolona.
Pozdrawiam.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Pawlus 22:07, 17 maj 2017


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Hop, hop

Co słychać w ogrodzie? Chętnie pooglądamy
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Kasiolaaa 21:41, 15 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Gosiu jestes wszystko u Ciebie ok ?
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Madlenn 17:14, 27 mar 2018


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121
Witam Cię serdecznie masz przepiękny ogród a najbardziej urzekły mnie w nim hortensje magical moonlight, chciałabym się uśmiechną bardzo pięknie o patyczki tych hortensji po wiosennym cięciu. Czy byłabyś tak życzliwa aby wysłać parę sztuk oczywiście odwdzięczę się
Kasiniec 06:44, 08 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2017
Posty: 15
Witam Cię. Przepiękny Twój ogród jest. Mam prośbę o przesłanie zdjęcia róży zoltych, które rosną obok różowych i hortensji. Jak skomponowałam ta rabatę? Jak gęsto da posadzone te różyczki?
____________________
Kasia Gdzie szumią ...łany zbóż
Kasiolaaa 08:16, 01 lip 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Halo halo jest tu kto ?
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies