Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

JulkAd 19:24, 09 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Podglądam cichutko, witam i pozdrawiam niedzielnie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
bogumila 19:51, 09 gru 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Milutko u Ciebie...pozdrowienia dla małej pomocnicy...przypomniałaś mi dawne czasy...też pracowałam razem z dziećmi...ach,te niezapomniane przedświąteczne chwile...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
MilenaP 22:51, 09 gru 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
I ja Cię witam Gosiu bardzo ładny dom i ogród rabaty mają fajne kształty, wszystko zadbane i plamy roślin cudne
____________________
Milena - zielonastrefa
Janina 22:54, 09 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Zgadzam się i pozdrawiam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Gosiniak 12:11, 10 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Wszystkim bardzo dziękuję za odwiedzinki i nadmieniam, iż każdego odwiedzę, dajcie mi tylko trochę więcej czasu, tyle tu pięknych ogrodów. Buziaki dla was.
Histori cd.
Rabatka o strony zachodniej w 2010 roku


W 2011


Obecnie wygląda to tak, migdałek, który był pośrodku zmarzł i zastąpiła go śliwa wiśniowa na pniu.
W przyszłym roku planuję tam małe zmiany, rododendrony będą przeniesione, bo zakrywają je już prawie lilaki. Poza tym w przyszłości planuję z piaskownicy zrobić taką podwyższoną rabatę i usunąć ten żwirek, który na razie musi być bo kora nie bardzo przy piaskownicy.

____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 12:33, 10 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
A teraz rabatka w szczegółach- wiosenne przyrosty na świerku gniazdowym Nidiformis

Pierwsze kwiaty i pierwszy gość na azalii

Świerk Białobok

Rododendron Polaris


____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 13:06, 10 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Cd. Lilak Palibin

Świerk Inversa

I widoczki wiosenne na tą rabatkę



Sierpień 2012



____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Ymma 21:12, 10 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Gosiniak napisał(a)
A teraz rabatka w szczegółach- wiosenne przyrosty na świerku gniazdowym Nidiformis





też mam taką kuleczkę na razie jedną w ramach testowania miejsca na nową rabatę, ale na wiosnę dostanie jeszcze 2 do towarzystwa
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
nieszka 21:34, 10 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Rododendrony Ci pięknie kwitną. I jakie zdrowiutkie liście
Ale w sumie dobry pomysł żeby je rozsadzić z lilakami i dać coś co kwitnie później niż one.
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
juliak 21:37, 10 gru 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 149
Gosiniak napisał(a)
2011 hortensja w pełni rozkwitu, po zakupie to były trzy długie pędy, po cięciu wiosennych ładnie się rozkrzewiła, ale musiała być podwiązana. W 2012 roku już jej nie musiałam wiązać, dzięki silnemu cięciu jest zwarta, a na tym mi zależało.


Moja pierwsza róża - abraham derby, znajduje się na tej samej rabatce, strasznie ją chwalili na innym forum i postanowiłam ją mieć, ale ja nie jestem z niej do końca zadowolona, jej podstawową wadą jest fakt, iż kwiaty mocno się przewieszają, przez co moim zdaniem traci urok, bo ich prawie nie widać.Może ktoś ma inne z nią doświadczenia i poradzi jak ciąć, żeby się tak nie pokładała do ziemi. Poza tym jest wytrzymała i ładnie pachnie.

2012 rok kwiecień


Hej Gosiniak, piękny ogród- hortensja wspaniała. Ja w tym roku także posadziłam limelight pierwszą tak na próbę- ciekawa jestem jak będzie wyglądać powiosennym cięciu. Mam marzenie,że będzie przypominać twoją Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Julia Spróbuję bo dla chcącego nic trudnego
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies