Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

Gosiniak 21:17, 06 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Gorąco witam wszystkich zakręconych ogrodowiskowo, tych nie zarejestrowanych również, bo sama długo byłam takim podglądaczem, zanim w końcu zdecydowałam się pokazać swój ogród. Swoją pasję do ogrodów odkryłam 3 lata temu, kiedy dom już stał i trzeba było zająć się terenem wokół niego. Oczywiście rozpoczęłam od żywopłotu z tuji i wydawało mi się wtedy, że na tym poprzestanę, a to był dopiero początek moje drogi odkrywania roślin i nauki komponowania, która trwa oczywiście do dziś i daje mi ogromną satysfakcję. Jak wielu z was popełniłam i popełniam błędy, a więc wciąż zmieniam, przesadzam, dosadzam, bo przecież wszyscy ogrodo-maniacy wiedzą, że ogród nigdy nie jest skończony. Hura, to bardzo dobrze, bo wciąż mam robótkę do zrobienia, Niestety ogranicza mnie powierzchnia działki, która ma ok. 1200m2 i za nic nie chce się powiększyć Na początek może starczy tych opisów i pokażę teraz kawałek historii:

widok z okna jeszcze nieskończonego domku, niestety ten teren nie należy do mnie



2008 rok





teren wyrównany, ziemia dowieziona 2009 rok


____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
zbigniew_gazda 21:24, 06 gru 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Cześć Gosia. Dawaj z tym koksem bo fajnie się zaczyna.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Syla 21:25, 06 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Witam Widok z okna na sosny i brzozy uroczy !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monitka 21:28, 06 gru 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Witaj piękny masz widok z okna i fajny duży zadaszony taras!
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
ka1sia 21:32, 06 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Witaj, Gosiu Piękne miejsce.
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Ymma 21:32, 06 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
witam i czekam na więcej, ciekawie sie zapowiada
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Gardenarium 21:43, 06 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A mnie zaciekawił tytuł wątku - Igiełkowy ogródeczek - naprawdę uroczo

Witaj więc i rozpoczynaj swą przygodę z Ogrodowiskiem i nami, równie zakręconymi jak Ty
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gosiniak 23:34, 06 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Dziękuję wszystkim za tak miłe przyjęcie mnie do waszego grona. Co do nazwy wątku mogę zdradzić, iż moja miłość ogródkowa rozpoczęła się od uwielbienia wszystkich iglaków, a w szczególności tych szczepionych malutkich karzełków. Szybko jednak przekonałam się, iż ogród kolekcjonerski to nie jest to co mi się tak do końca podoba, powtarzalność i tak jak uczy Danusia plamy kolorów stworzone z tych samych roślin wyglądają zdecydowanie lepiej, niż pojedyńcze okazy. A teraz dalszy ciąg z mojego archiwum:

czerwiec 2009 trawa posiana- zaczyna wschodzić


I już prawie zielono

Ale widok z góry jeszcze nie zachwyca

____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
elzbieta_b 08:35, 07 gru 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Piękne widoki Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
goniak 08:42, 07 gru 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Witaj
Wpadłam, bo zaintrygował mnie tytuł wątku, który co prawda juz wyjaśniłaś ale będę zaglądała, bo ciekawa jestem dalszego ciągu ''igiełkowej'' opowieści
____________________
Małgosia mój zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies