Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

Gosiniak 16:33, 11 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
A w 2012 było już tak, nadal jednak nie jestem do końca zadowolona i już planuję małe poprawki, przede wszystkim muszę przenieść modrzew pendula bo już prawie zasłonił ścieżkę i nie byłoby jak przejść.



____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
juliak 16:39, 11 gru 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 149
Gosiu co to za berberysy na twojeje południowej rabacie?
____________________
Julia Spróbuję bo dla chcącego nic trudnego
juliak 16:41, 11 gru 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 149
Gosiniak napisał(a)
Ymma- ten świerk jest bezproblemowy, ja też mam tylko jeden i może jeszcze dokupię.
Julia- twoja też taka będzie, ta ze zdjęcia to jej drugi sezon i po przycięciu ładnie się zagęściła, wcześniej były trzy patyki. Teraz jest jeszcze większa.


Gosieńko a ile przyciełaśi czy wszystkie gałązki?
____________________
Julia Spróbuję bo dla chcącego nic trudnego
Gosiniak 16:42, 11 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Irenko - dziękuję, że zaglądasz i chwalisz, to bardzo mnie cieszy, dobrze robisz najpierw porządeczek a potem kolejne chciejstwa.
Zbyszku- dzięki serdeczne, wiem że cierpliwość jest w ogrodzie najważniejsza.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 16:51, 11 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Janina napisał(a)
Gosiu bardzo spodobała mi się ta rabata południowa,dzięki Tobie przyszły mi do głowy pomysły co do mojej rabaty,chciała bym się zainspirować rabatą którą pokazałaś,nie masz nic przeciwko temu?Czy możesz mi powiedzieć jak duża ona jest i co na niej rośnie.U mnie też południe i nie wiem co by tam najlepiej rosło.Serdecznie pozdrawiam.

Pewnie, że nie mam, a wręcz przeciwnie bardzo mnie to cieszy Koło z kamieni ma średnicę 3 m do tego ścieżka coś około 1 m no i jakiś 1- 1,5 szerokości ma rabata przy siatce, zależy z której strony. Rośliny możesz różne posadzić, ja mam tam same iglaki karłowe, które później przedstawię jak znajdę zdjęcia plus wrzosy i wrzośce. Nie wiem co cię dokładnie interesuje, to co w kole czy to co na obrzeżach? Pytaj chętnie odpowiem. Pozdrawiam.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 16:57, 11 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
grembosia napisał(a)
Gosiu, masz już bardzo ładny i zadbany ogród i taki elegancki

Ja jedynie nie przepadam za kanieniami w takiej ilości, ale w niektórych miejscach wyglądają nawet ciekawie.
Hortensje, to już wszyscy chwalili, ale masz jeszcze wiele innych ładnych roslin.

Domek prezentuje się bardzo pięknie!

Pozdrawiam cieplutko


Dzięki za pochwały, a co do kamieni to teraz tak się nie rzucają w oczy, mam nadzieję, że z czasem ta rabatka tak zarośnie, że nie będą odgrywały głównej roli, myślę że tak będzie tylko muszę jeszcze z parę latek poczekać. A kamienie miałam ze swojej działki, co wykopię dołek to jakiś kamień taka ziemia, więc trzeba było je jakoś zagospodarować. Pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ka1sia 17:07, 11 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Piękne miejsca nam Gosiu pokazujesz, jakie wszystko zadbane i przemyślane, super A taką świerkową kuleczkę też chcę mieć, pomyslę na wiosnę, pozdrowienia zostawiam, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Gosiniak 17:19, 11 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Julia- na 100% ci nie odpowiem, ale o ile dobrze pamiętam to berberys Erecta, on nie jest całkiem żółty, tylko taki jasno zielony.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
juliak 17:23, 11 gru 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 149
Gosiniak napisał(a)
Julia- na 100% ci nie odpowiem, ale o ile dobrze pamiętam to berberys Erecta, on nie jest całkiem żółty, tylko taki jasno zielony.

prześliczny
____________________
Julia Spróbuję bo dla chcącego nic trudnego
grembosia 17:25, 11 gru 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Gosiniak napisał(a)
A w 2012 było już tak, nadal jednak nie jestem do końca zadowolona i już planuję małe poprawki, przede wszystkim muszę przenieść modrzew pendula bo już prawie zasłonił ścieżkę i nie byłoby jak przejść.





Ale dozujesz napięcie!
Bajecznie!!!
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies