Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

Bea 20:17, 14 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
gierczusia napisał(a)

Myślisz ,że siem zakofffa...??... W niby - moim kocie ??.....

A tak serio ze slodziakiem zawsze możesz przyjechać .. Mój Michał będzie zachwycony


On jest bardzo zainteresowany kotami, a jeszcze bardziej ptaszkami. Zabawa na całego, ale od kiedy słodziak jest koty omijają nas kołem.
____________________
Beata W miniformacie
Bea 20:17, 14 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
A co dzisiaj tutaj taki spokój.

____________________
Beata W miniformacie
Bea 20:19, 14 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Juzia_G napisał(a)


Wysłać do Hamburga


Bardzo dobry sposób. Ewentualnie mogą być Tarnowskie G.
____________________
Beata W miniformacie
Juzia 21:07, 14 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
Eli nie ma..? Spokój jakiś...
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
gierczusia 16:08, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)


On jest bardzo zainteresowany kotami, a jeszcze bardziej ptaszkami. Zabawa na całego, ale od kiedy słodziak jest koty omijają nas kołem.

To musisz mnie go kooooniecznie wylizingować na jakiś tydzień .... Nudził się u mnie nie bedzie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:15, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)
A co dzisiaj tutaj taki spokój.





Juzia napisał(a)
Eli nie ma ? Spokój jakiś ..



Nooo nie było Eli , nie było.. Mój szef chyba nie lubi zbytnio poniedziałków w domu , bo zawsze nam i sobie jakąś " rozrywkę " wymyśli ... Podobnie było wczoraj.. Konferencja a potem zebrania z rodzicami trzecioklasistów... Wiecie jak kobiety " entuzjastycznie " przyjęły ofertę spędzenia pońiedziałku tuż przed Świętami w pracy ...., chyba można sobie wyobrazić ,że prawie siekiery latały
Echhhhh..

A jak wróciłam to kondycją przypominałam wyżętą ścierkę i poszłam zaraz spać
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:20, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


Ela - ja też tak czytałam i tak zrobiłam - trochę pod ziemią. W artykule który czytałam było napisane że do 5 cm pod ziemią. Ania różana mi napisała, że 5 cm to już byłoby za dużo... i że ona sadzi różnie... ale trochę pod ziemią jest dobrze. Tak posadziłam teraz wszystkie róże - miejsce szczepienia jest przykryte ziemią. Specjalnie oglądałam to też u Kindzi w ogrodzie bo trochę róż to ona ma - i ma posadzone... różnie Ja uznałam że posadzę pod ziemią bo to zawsze ciut więcej ochroni przed ew. zimnem... Nie wiem czy pomogłam ale powiedziałam co wiedziałam...

Eluś.... jeszcze raz Cię przepraszam za okazanie się kompletnym nieogarem.... nawet jeśli zmęczonym... Buziaki i przytulaki posyłam na dobry tydzień... wybacz starej babie... plisssss....

Pies od Uli to Kazan i na pewno nie miałabyś ani jednego kota w ogrodzie... choć trudno powiedzieć czy miałabyś ogród nadal bo jednak taki piesio to się chyba musi wybiegać ciut


Aniu ... Bardzo dziękuję za pomoc w kwestii róży .., w necie było tyle sprzecznych informacji ,że byłam bliska obłędu ..... Ale Ty mnie uratowałaśi chyba dobrze posadziłam

I naprawdę nie musisz mnie przepraszać.. Wypijemy kawę wspólnie jeszcze nieraz .( mam przynajmniej taka nadzieję )

Ps. Pies Ulki wygląda bardzo grożnie ....i nie wiem czy by kota wystraszył - Uła twierdzi ,że tak - ale mnie wystraszyłby na 100% .. Ba.. Napisałabym ,że nawet na 1000% , ale wtedy dostałabym dwóję z procentów

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:20, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewa004 napisał(a)
Pozdrawiam
Byłam poczytałam wielu rzeczy się naumiałam ...np co zrobić z kotem, który z mojego ogrodu zrobił sobie toaletę


To wyślemy te sikające koty oba kurierem do Hamburga
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:22, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)


Bardzo dobry sposób. Ewentualnie mogą być Tarnowskie G.


Nooooo ... A ile zaoszczędzimy benzyny w porównaniu z Hamburgiem .,,,
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:08, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
I jeszcze na szybciora krótki meldunek z ogrodowego " placu boju "...


Róża giardina posadzona .. Obok donica z lawenda , co to na bank jedńoroczną będzie
Po prawej bajzlownik , tam nie patrzymy ...,



Pieris juź pięknie przebarwiony na rabacie tuż przy tarasie...



I stałe piękne frędzelki wiąza camperdowni ...



Buziam Wszystkich Zaglądających
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies