Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu drewnianego kościoła

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu drewnianego kościoła

akanta 20:20, 20 lis 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
agrokotlina napisał(a)
Nie ograniczamy ich wychodząc z założenia, ze rośliny, jak ludzie, zasługują na swobodę...


[/quote

Podziwiam uroki twojego ogrodu ,pięknie go podglądasz.I mnie przyświca podobna idea-przyroda bez granic.Myślę aby swojemu dodać więcej dzikości....sporo mnie jeszcze czeka pracy. Wizyty u ciebie jednoznacznie mnie przekonują jak bardzo dobrze się tu czuję i ......,że tak mam trzymać dalej.Pozdrawiam tymrazem bo często jestem cichym gościem.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Fragaria 17:53, 26 cze 2015

Dołączył: 26 cze 2015
Posty: 24
Bardzo lubie ten region(jest niedaleko mych stron rodzinnych), ma niesamowity klimat, ma w sobie cos magicznego, owianego historia Niemcow, Czechow, Polakow tam mieszkajacych
Ciesze sie, ze nie ma tam ruchu jak na Krupowkach i milo jest widziec, ze jednak jest wiele ludzi, ktorzy te piekne gospodarstwo, choc czesto juz podupadle i zaresniate, odnawiaja i wprowadzaja tam nowe zycie.
Jestem pewna, ze ludziom tam mieszkajacym przed 100 laty, serduszko by sie dzis radowalo.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies