Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu drewnianego kościoła

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu drewnianego kościoła

Gabriela 17:00, 07 sty 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Pięknie jest, w dodatku jesteś miłośniczką róż. Wspaniale rośnie ta różowa róża wokół pnia drzewa. I coś tu czytam o wirydarzu, pokazuj dalej, proszę, będę gościem. Pozdrawiam.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
majkel0326 18:10, 07 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Magda,ciąg dalszy historii przeczytałam,wciąga.U nas w okolicy też zachowało się jeszcze kilka takich drewnianych kościółków.Swoje róże pięknie pokazałaś,ja jakoś nie mam szczęścia do róż,mimo,że je podziwiam.A z Twoich szczególnie ta ostatnia przypadła mi do gustu,chociaż wszystkie są śliczne.Pozdrawiam Cię
____________________
Maja - Moje roślinki
agrokotlina 00:50, 08 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
Cieszę się, że Was tu widzę Wszystkie
Dziękuję za odwiedziny i serdecznie pozdrawiam.
Kasiu, wprawdzie pora taka, że już trzeba myśleć o zasypianiu, ale to niezmiernie miłe, że budzisz sie w moim ogrodzie. Chciałabym by to przebudzenie wyglądało tak

albo tak

lub przynajmniej tak
____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
monteverde 00:55, 08 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Widać, że nagroda fotograficzna była zasłużona ładne zdjęcia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Kasiek 00:56, 08 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Az dech zapiera...
____________________
Bawarka
Zeta 00:57, 08 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Piękne zdjęcia na dobranoc.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
agrokotlina 00:58, 08 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
Niestety do wiosny daleko, do jesieni jeszcze dalej... więc moje dzisiejsze przebudzenie wyglądało tak

Cóż zima, trochę dziwna w tym roku, ale jednak zima i o kolorach w ogrodzie można jedynie śnić...
Choć i zimą bywa pięknie. Kilka dni temu było tak

Jeśli chciałabyś Kasiu budzić się w moim ogrodzie dalej, to zapraszam Będzie mi niezmiernie miło
____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
agrokotlina 01:00, 08 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
To jeszcze nie koniec Dziewczynki, bo ja nocny Marek jestem
____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
agrokotlina 01:07, 08 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
Pszczelarnia napisał(a)
Magdo, u siebie wrzuciłam hortus conclusus. A u Ciebie w tym wirydarzu dałabym coś ozdobnego, trochę ziół i jakieś warzywko. Tylko nie wiem jak tam ze słońcem u Ciebie, bo drzewa wielkie.

Ewo, dzięki Byłam widziałam i zapisałam u siebie na pulpicie. Problem polega na tym, że przed owym wirydarzem, który tak naprawdę nim nie jest rośnie ogromny jawor. Wystawa byłaby dobra na warzywka, bo jest wschodnio - południowa, ale klon mocno zacienia to miejsce... Tam jedynie pietruszka mi rośnie jak szalona...Nie wiem, cały czas myślę i już mi głowa pęka... Wrzucę jeszcze kilka zdjęć niebawem i może ktoś coś podpowie...
____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
Kasiek 01:10, 08 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Czekam na fotografie z niecierpliwoscia...A dzisiaj zycze spokojnej nocy i slonecznego poranka
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies