Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu drewnianego kościoła

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu drewnianego kościoła

Tess 19:07, 20 gru 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Magdo, my tu jakiś czas temu chorowałyśmy/liśmy na ciemierniki.
Co miało związek z dekoracjami na Boże Narodzenie, ale wówczas zazdrosnym i tęsknym okiem oglądałyśmy/liśmy także ciemierniki ogrodowe.
Pokaż swoje, masz takie piękne.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
agrokotlina 22:05, 20 gru 2012


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
Dziękuję pięknie wszystkim, którzy zostawili tu ślad
Pomyślałam, że zakładanie wątku przed Świętami, to nie najmądrzejszy pomysł, zwłaszcza jeśli prowadzi się agroturystykę. To dla mnie zwariowany czas. Właśnie sprzątamy po Gościach i przed przyjazdem nowych. Uporządkować dom, który ma ponad 400 metrów kwadratowych, to straaaaaaszzzzzznaaaa robota... Do Nowego Roku tylko praca, praca... Dlatego wybaczcie te przerwana opowieść, postaram się coś jeszcze pokazać, ale muszę znaleźć chwilę...
Tess, podziwiam Twój kawałek ziemi po cichutku. Opowieść o miejscu, które tak bardzo kochasz - urzekająca. Dlatego niezmiernie mi miło, że się tu pojawiłaść
Wszystkie zresztą wizyty sprawiają mi ogromną radość
Mam ciemiernika ( tak jest to jeden, bo więcej się nie uchowało). Zdjęcie trochę "podkręcone", bo choć nie jestem fotografem, to fotografię uwielbiam i czasem lubię tak sobie foto-grafować, z naciskiem na owo grafować
Tak więc wklejam specjalnie dla Ciebie
____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
Pszczelarnia 16:22, 28 gru 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Cierpliwie poczekamy .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 16:43, 28 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witaj Magda!
Z zaciekawieniem zajrzałam, ten kościół mnie zaintrygował i jak zobaczyłam, wiem, że jakieś 3 lata temu tam byłam i widziałam to miejsce! nawet zapędziłam się po drodze do Czech!
będę zagladać, bo 18 letni ogród będzie interesujący

p.s. mam fotki koło tego kościółka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zawitka 16:47, 28 gru 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Witaj Magdo piękna ziemia i otoczenie wszystko takie tajemnicze ekstra ale dawaj więcej fotek bedzie ciekawiej Pozdrowienia i WSPANIAŁEGO NOWEGO ROKU całej Rodzinie życzę.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Tess 19:18, 28 gru 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dziękuję za zdjęcie ciemiernika.
Ech, ja goopia, w zakupione w ubiegłym roku ciemierniki posadziłam nad Rozlewiskiem... Daleko

Buziam, i się nami nie przejmuj - poczekamy.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Milka 14:13, 31 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
agrokotlina 06:46, 04 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223


W Nowym 2013 Roku życzę Wam wszystkim wszelkiej pomyślności, niechaj ten rok darzy Wam i waszym pięknym ogrodom
____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
agrokotlina 07:17, 04 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
Wracam po roku do przerwanego wątku...
Pokazałam już stałe punkty na naszym obejściu tj. dom, stodołę, miejsce na ognisko. Mamy jeszcze taras, który powstał między domem, a stodołą . Ma sto metrów kwadratowych powierzchni i ciągle jest niezagospodarowany.



Stoją na nim "meble" wykonane przez mojego M w chwilach, gdy nachodzi go "twórcza" wena oraz parę donic z agawami od Ewy - Pszczelarni, które rosną pomalutku i nie wymagają specjalnego zachodu. Powoli obrasta balustrady winobluszcz pięcioklapowy, który w tutejszym klimacie czuje się bardzo dobrze, podobnie zresztą jak bluszcz hedera. którego mam pełno na całym obejściu.
Ostry klimat nauczył mnie pokory i po tych wielu latach wiem już, że o wielu roślinach mogę jedynie marzyć lub podziwiać je w cudzych ogrodach...
____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
agrokotlina 07:35, 04 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
A tu jeszcze pokażę zejście z tarasu


Za schodkami powstało miejsce na poranną i popołudniową kawę dla naszych turystów

____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies