Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka prawie w Borach Tucholskich

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka prawie w Borach Tucholskich

ZbigniewG 10:25, 23 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903
Karolina Białe Pióro potrafi wyjść zielone lub nagle zamiera ale gólnie jest OK

z tymi już nie ma problemu


i coś zupełnie innego -to już parapetówki M



____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Loosiuu 11:31, 23 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Ale tam u Ciebie kolorowo i tyle mało znanych roślinek Widać, że jesteś kolekcjonerem, posiadasz dużo ciekawostek
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
ZbigniewG 14:10, 23 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903
Filip kolekcjoner ? przesadzasz to wyglada tak - idę potknę sie o taką to i biorę bo co bidula ma tak stać tylko trzeba chodzić odpowiednimi ścieżkami

o tego chyba nie pokazywałem - świerk Engelmanna ma bardzo przyjemne w dotyku igły rośnie w miarę wolno


i z innej beczki (bylinowej)
rutewka (któraś z wielu odmian ....................................konwalia różowa(prawie)


pierwiosnek niedługo się okaże czy przezimował


____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Mala_Mi 15:27, 23 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dawno mnie tu nie było, a tu same cudeńka.... co jedno to ciekawsze..... i to mi się podoba.. ogród botaniczny... tu nudy nie uświadczy, tak jak w górach.....
A to moje miejsce w górach gdzie pomieszkiwałam ( i pracowałam też) przez 20 lat
Jako miłośnik Tatr niewykluczone, że się już w realu spotkaliśmy Znasz to miejsce??



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ZbigniewG 17:07, 23 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903


____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ZbigniewG 17:09, 23 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903
Ania to jeszcze jedno cudeńko dla Ciebie chyba takiego nie widziałaś (no tak skromnością to ja nie grzeszę)

..jakaś baza namiotowa ale gdzie ??? spotykałem różne grupy badawcze (studenckie) i mogłem tylko im pozazdroscić dobrze kombinuję?
powojnik chiisanensis Lemon Bells



____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Gosiniak 20:20, 23 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
ZbigniewG napisał(a)
[img


A ta hosta jak się nazywa, pięknie wybarwiona i jakie duże liście?
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Kondzio 20:34, 23 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Zbysiu mam prośbę jak dajesz zdjęcia daj nazwę jak znasz bo masz takie rośliny szczęka mi opada widzę że kolekcjonujesz
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
dajana 21:40, 23 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Zbyszku ! powiedz proszę jak nazywają się te cudne kwiatki ,, zdjęcie nr 13 Te białe i te niebieskie .Własnie na ten zakątek lipie się bez końca ,tak bardzo mi się podoba .Hosty równie piękne mam takie podziwiam ich urodę nieustannie . To moje kolory w przyszłym ogrodzie + odcienie liliowego i bladego różu nie licząc zimno-zielonych .Kamienie tez uwielbiam najbardziej polne tzw okrąglaki .Przyglądam się twoim zdjęciom już trzeci dzień Nie będę się śpieszyć z komentarzem również .Sporo notatek robię a pytań mam dużo więcej Idę dalej
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
ZbigniewG 22:05, 23 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903
Gosia pierwsza i druga to Orange Marmolade , pierwsza na słońcu
dług. liścia 19 szer14

Konrad gdybym kolekcjonował to miałbym pełnom dokumentację a tak to jak widzisz
cos jednak pamietam i uzupełniłem (na tej stronie)

Dajana to ostróżka(bylinowa) nie pamietam odmiany ciut delikatniejsza od tych typowych i złocień wielki
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies