Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka prawie w Borach Tucholskich

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka prawie w Borach Tucholskich

Mala_Mi 16:09, 24 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ZbigniewG napisał(a)
Ania kombinacji tyle że trudno wybrać

"różowe" jeszcze raz- teraz rozpoznać to już pikuś



Powojnik..... od Ani MOnte się dowiedziałam o istnieniu tego cudu ..... masz go pierwszy rok???? Czytałam opinie na jego temat i opinie są podzielone.... głownie to to, że za rok rośnie już w innym miejscu niż się posadziło

Ja się poddałam z dekalogiem... i tak będę grzeszyć
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosiniak 16:54, 24 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Dziękuję bardzo, wiedziałam, że jesteś grzeczny, ale nie śmiałam prosić
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Pszczelarnia 17:13, 24 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zbyszek, architekturę rozpoznaję bezbłędnie. Ze strumykami już mam problem, o górach nie wspomnę ale zakładam , że pokazałeś nasze góry. Coś jak Masyw czyżby Śnieżnika? Mały Śnieżnik? Ja tylko Suchonia bezbłędnie rozpoznam, znasz? Tam nie ma szlaku ale widoki inne od tych obiegowych.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
annawu 19:10, 24 sty 2013


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
ZbigniewG napisał(a)


"różowe" jeszcze raz- teraz rozpoznać to już pikuś






"różowe" stawiam na "kielisznik bluszczowaty"

Zbyszku, oj jest co u Ciebie podziwiać, jestem całkowicie zauroczona Twoimi roślinkami.
Idę jeszcze raz od początku przeglądać stronki
____________________
Ania - W gródku Ani
Kondzio 21:27, 24 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
No rośliny super dziękuje za to że wpisujesz nazwy jak będę kupował to wiem które i z tego bardzo się cieszę
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
ZbigniewG 22:24, 24 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903
Ania kielisznik tej odmiany jest tak piękny że niech się rozrasta(bo to prawda) łatwo jednak go wyplenić gdyby przekroczył pewne granice nie to co houtunia bo ta to jest gorsza od perzu

Gosia w tej piosence było: ..grzeczny hipopotam...

Ewa zdjęcia z mojej niedawnej wyprawy do Puszczy Śnieżnej Białki, te chatki to leśniczówka na początku szlaku -z mapą zgadniesz,

Ania (annawu) trafiony zatopiony

Konrad co pamiętam to wpisuję na wiosnę będzie już łatwiej


modrzew japoński Diana (pokręcone gałązki) będzie prostowany w górę na jeden przewodnik





____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
mazurka 09:27, 25 sty 2013


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Zbigniewie-ja tez z tych <Blondi> i przyszłam Cię dopytać odnośnie oprysku z mocznika na drzewa owocowe.Ogromna prośba do Ciebie-zostaw u mnie na wątku dokładniejszą instrukcję jak działasz z tym mocznikiem ,jak uzyskać 6% roztwór,---żebym miała na wieki wieków
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
ZbigniewG 19:31, 25 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903
Małgorzata na razie wpiszę tutaj potem przerzucę
oprysk 5-6% roztworem mocznika stosuję od trzech lat w okresie późnej jesieni do fazy rozwoju pąków
prawie całkowicie zlikwidowałem rdzę gruszy i kędzierzawość liści brzoskwiń, pryskam dokładnie drzewo (krzewy) i pod nim 2-3razy
5%roztwór to 0,5 kg nawozu mocznik i 10l wody

grusze były przeznaczone do wycięcia tak je rdza atakowała

____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ZbigniewG 20:00, 25 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8903
jakby co to też jeżówka



____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
hanka_andrus 20:02, 25 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Takie niskie, to możesz pryskać, ja prędzej siebie bym opryskała.U mnie grusza 33 lata ma ...nijak nie sięgnę do czubka.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies