Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

bogumila 17:46, 26 sie 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Dalie...dopiero zaczynają kwitnąć...

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 17:48, 26 sie 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Ketmia też zaczęła...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
AnnaMS 20:35, 26 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Śliczne te hortensjowe rabaty a dalie też rosną w cieniu czy tam troszkę słońca masz ? są bardzo ładne bardzo ciekawe jest to ostatnie zdjęcie
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
bogumila 22:04, 26 sie 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
AnnaMS napisał(a)
Śliczne te hortensjowe rabaty a dalie też rosną w cieniu czy tam troszkę słońca masz ? są bardzo ładne bardzo ciekawe jest to ostatnie zdjęcie

Dalie rosną w donicach {ze względu na ślimaki,które je uwielbiają}.Ostatnia fotka to ketmia,w tym roku ma mnóstwo pąków.
Jedną z moich ulubionych hortensji jest Hayes Starburst.

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
AnnaMS 22:10, 26 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Świetna ta hortensja może się skuszę na nią a jak sobie radzi w deszczu ? kładzie się ?
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
bogumila 22:14, 26 sie 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
AnnaMS napisał(a)
Świetna ta hortensja może się skuszę na nią a jak sobie radzi w deszcz ? kładzie się ?

Kładzie się nie tylko w deszczu.Ma bardzo delikatne i cienkie gałązki w stosunku do dużego kwiatostanu.Wymaga podpórek,prowadzę w formie luźnego krzewu i w szpalerze.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
marba 22:27, 26 sie 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
bogumila napisał(a)

Bogusiu, cudnie kwitnie Ci ta hortensja, moja ogrodowa w tym roku nie ma ani jednego kwiatka. Za sucho u mnie mają, za to u Ciebie taka soczysta zieleń, w cieniu pewnie trochę łatwiej utrzymać wilgoć. Marzę o takim cienistym ogrodzie jak Twój, posadziłam w nim sporo drzewek, ale to jeszcze maluchy, na efekt przyjdzie mi długo czekać.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
bogumila 22:33, 26 sie 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
marba napisał(a)

Bogusiu, cudnie kwitnie Ci ta hortensja, moja ogrodowa w tym roku nie ma ani jednego kwiatka. Za sucho u mnie mają, za to u Ciebie taka soczysta zieleń, w cieniu pewnie trochę łatwiej utrzymać wilgoć. Marzę o takim cienistym ogrodzie jak Twój, posadziłam w nim sporo drzewek, ale to jeszcze maluchy, na efekt przyjdzie mi długo czekać.

Z ogrodowymi też mam problem...ale w tym roku wyjątkowo pięknie zawiązały kwiaty.Ta zakwitła jako ostatnia i nadal czaruje...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 22:46, 26 sie 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Znudził mi się pełny szpaler i powycinałam w nim okienka widokowe.W tym roku są takie niedorobione ale w następnym roku będą wyglądały zdecydowanie lepiej.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
AnnaMS 22:46, 26 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Ślicznotka z tej ogrodówki
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies