Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Rench 23:48, 25 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Fajne psiunie
Moja mała psinka kopie,ale małe dołki i zakopuje w nich kostki
Mam nadzieję ,że wiosną nie zaczną mi kurczaki wschodzić w ogrodzie
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Edi00 07:43, 26 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Agatko, chorujemy więc na tą samą chorobę przychodzę jako pierwsza do pracy tylko po to, żeby zaglądnąć co słychać w ogrodowisku, po obiedzie to sami i przed snem obowiązkowo A zanim usnę przeglądam w głowie jeszcze raz ogrody, które dzisiaj akurat oglądałam....A jak cieszy każdy wpis
Anetko, zawsze możesz sprawić sobie drugiego pieska... Ja pojechałam do schroniska, bo chciałam im dać jakieś stare ręczniki, koce i inne "ocieplacze" dla psów na zimę i....wróciłam z maleństwem po prostu nie dało się inaczej....
Reniu, nie martw się - jak zaczną wschodzićCi te kurczak,i to w okolicach świąt wielkanocnych zaadoptuje od ciebie jednego
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
zbigniew_gazda 07:52, 26 sty 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Edytko piesy śliczne . Planuj planuj - jeszcze tylko luty i startujemy !!!
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Toszka 08:01, 26 sty 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Edytko, wyczytałam u Tess, ze boli cie płaski teren. Znam ten ból i uleczyłam go kilkoma wywrotkami ziemi
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
asica 08:39, 26 sty 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Edytko miło, że do mnie zajrzałaś, jeszcze milej, że Ci się u mnie podoba. Ja też u Ciebie byłam, ale mowę odjęło jak zobaczyłam tą powódź. Ja przez jakiś czas miałam przeciekający dach. Jak słyszałam krople deszczu za oknem od razu się budziałam i noce już były nieprzespane. Bałam się, że będzie ulewa. A u mnie wystarczyło miski podstawić. Nie wyobrażam sobie jak Ty zasypiasz przy opadach.
Mam nadzieję, że wybryk natury był jednorazowy. Na pocieszenie Ci powiem, że u moich dziadków są zdjęcia tuż po wojnie jak siedzą na dachu a woda sięga piętra. Ale to tylko zdjęcia, nigdy się nic podobnego tam nie powtórzyło (chociaż miewają stany powodziowe i wtedy, dobytek i bydło prowadzą do sąsiednich wsi )
P.S. Czy wiecie że krowy się ciesza jak wracają do domu ?
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
wiunia 13:07, 26 sty 2013


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Edytko - witam w cudownych progach Ogrodowiska Masz śliczny dom, ogród zapowiada się podobnie, więc trzymam kciuki i będę podpatrywać Ja również wzdycham do ogrodów dojrzałych i pełnych urokliwych zakamarków. Sama mam dopiero kilka roślinek i ciekawe, które przetrwają zimę? Mnie boli też brak ogrodzenia, ścieżek i tynku na domu ale jeszcze trochę muszę poczekać, mamy tyle innych niecierpiących zwłoki wydatków, że głowa boli Psinki są cudne, też mam dwa i choć broją sporo to kocham je nad życie Pozdrawiam serdecznie życzę miłego weekendu
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
margi 18:47, 26 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Przybiegłam sie przywitać,krótko mówiąc,szykuj kaskę,bo wiosna tuż,tuż
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Edi00 17:37, 27 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Gosiu, właśnie wczoraj byłam w sklepie budowlanym i zastanawiałam się nad materiałem na ścieżkę (muszę mieć kawałek z domu do altanki) i chyba już się zdecydowałam na płyty betonowe z Bruk- betu "kamień ciosany"- płyty deptakowe- takie wkopywane pojedyncze płyty w trawę.
Tylko zastanawiam się czy one z czasem nie zarastają trawą?!
A dzisiejszy dzień spędziłam głównie w sklepach ogrodniczych, oczywiście internetowych, bo u nas w okolicy nic ciekawego nie kupisz i....zrobiłam kosztorys....i załamka !!!!
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 17:49, 27 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Może ktoś z Was zna jakiś dobry sklep internetowy z wrzosami?
Taki, żeby był duży wybór i ceny znośne
Bo trawki to kupię na trawki.pl- piszecie, że to dobry sklep
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
21asia 10:05, 31 sty 2013

Dołączył: 07 sty 2013
Posty: 90
Witam,
Edyta, chyba myślimy o tym samym kamieniu (kamień ciosany płyta deptakowa) ja chciałabym go dać przy tarasie i na placyku z drzewem - ale jak patrzę ile kosztuje 1szt to chyba jeszcze nie w tym roku. Może taniej jest kupić takie płyty w zakładzie kamieniarskim, muszę to sprawdzić.Nie wiem czy zaglądałaś do tego wątku więc wklejam http://www.ogrodowisko.pl/watek/1264-kamienne-plyty-lamane?page=5
____________________
Pozdrawiam Aśka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies