Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Edi00 10:27, 21 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Ufff, dziekuję bardzo, bardzo. Teraz chyba sie udało?!
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Gardenarium 10:37, 21 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ciekawi mnie ile czasu rośliny były pod wodą?

I jak trawa wyglądała teraz w zeszłe lato, masz zdjęcia?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
yeterelinka 10:39, 21 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Piękny domek i sporo przestrzeni.Tu jest bardzo dużo inspiracji,i i podpowiedzi więc napewno coś znajdziesz dla siebie .Współczuje powodzi-okropny żywioł....
____________________
Ogrodowy bałagan
zbigniew_gazda 10:51, 21 sty 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Cześć Edytko jeszcze raz . Masz piękny domek i sporo przestrzeni. Też czekam na dalsze foty. Cieszę się że Podkarpacie rośnie w Ogrodowiskową siłę.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
majorkaa 10:52, 21 sty 2013


Dołączył: 26 lis 2012
Posty: 172
Pozdrowienia Edytko ze Śląska.
Zobaczysz jak Ci trawa z pomocą Ogrodowiska ruszy na wiosnę, to nie nadążysz z kosiarą
____________________
Hokus pokus w ogródku Beaty
Edi00 10:54, 21 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Gabrysiu, powódź była, minęła i już więcej sie nie powtórzy. Nie ma czasu na rozczulanie się nad sobą. Teraz, aż przebieram nogami ze zniecierpliwienia, bo juz chcę wiosny!!!
Tyle się naoglądałam cudnych ogrodów, cały zeszyt zapisałam pomysłami i nazwami roślin i chcę już cos robić!
Mój ogród juz nie jest taki łysy jak na zdjęciach, przez ten rok sporo roślin nazbierałam, ale jak juz wspomniałam wczesniej nie sa one chyba zbyt dobrze nasadzone...
Uwielbiam duże plamy kolorów a nie lubie kiedy są "łyse" placki między roślinami. Więc kiedy dostawałam roslinki to sadziłam je tam gdzie było "łyso" i dlatego powstał taki bałagan
Podobaja mi się takie nasadzenia jak na zdjęciu od Danusi (ogrody angielskie) i dlatego wydaje mi się, że chyba powinnam moje roslinki (głównie byliny-chyba) powykopywać i posadzić w wiekszych grupach...
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 11:00, 21 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Więcej zdjęć wkleje dopiero po południu, bo teraz nie mam do nich dostępu.

Danusiu, rośliny były dwa razy po 10 dni pod wodą, ale później ziemia zamieniła sie na wiele tygodni w błoto, tak więc korzenie były dłużej zalane. Przeżyła tylko wierzba smocza (pod taka nazwa ją znam, ale nie wiem czy ona sie tak naprawdę nazywa) i dwa jałowce.
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Urszulla 11:29, 21 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Przyszłam się przywitać
Bylinowy ogród angielski szykujesz....będę podziwiać.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Jesionowka 11:49, 21 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Witam, Cię Edytko,

ja też jestem mieszczuchem na wsi, z wyboru oczywiście
ogród zapowiada się piękny, będę Ci kibicować
pozdrawiam serdecznie
____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
21asia 17:27, 21 sty 2013

Dołączył: 07 sty 2013
Posty: 90
Witam,
Edyta, też jestem mieszczuchem, zakochałam się roślinach i czuję dokładnie to samo „gdy zagłebiam dłonie w ziemi”…
pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Aśka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies