Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Edi00 17:31, 25 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
To jeszcze przedstawię moje psunie dwie. Duża jest strasznym niszczycielem- kopie doły ooogromne, Więc od wiosny do zimy w czasie gdy nas nie ma siedzi w kojcu a potem pod moim czujnym okiem biega po podwórku.
Jeszcze nie wiem jak sie będzie zachowywało maleństwo, bo to nowy nabytek, ale tak uwielbia tą dużą, że ją we wszstkim naśladuje- obawiam się, że z kopaniem będzie tak samo




Zdjęcie kiepskiej jakości, bo robione telefonem.
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 17:34, 25 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Udało mi się jeszcze kilka letnich zdjęć odzyskać








____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 17:37, 25 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Czy ktoś może poznaje te hortensje?
am ich tylko dwie i chciałabym znać ich nazwę, tą białą dostałam jako prezent i była juz niesety bez karteczki z nazwą a tą różową dostałam od sąsiadki i tez nie wiem co to za ptica








____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Mala_Mi 17:43, 25 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ta druga to ogrodowa....... i u nas z jej kwitnieniem będzie kiepsko... u mnie wszystkie przemarzają tzn kwiaty przemarzają....
A ta pierwsza... oj.. one takie do siebie podobne Też ma jedna , podobna do Twojej i nie mam pojęcia co to za ptica, ale ładna i bezproblemowa. Wiosna trza tylko przyciąć
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 17:43, 25 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Edi00 napisał(a)
To jeszcze przedstawię moje psunie dwie. Duża jest strasznym niszczycielem- kopie doły ooogromne, Więc od wiosny do zimy w czasie gdy nas nie ma siedzi w kojcu a potem pod moim czujnym okiem biega po podwórku.
Jeszcze nie wiem jak sie będzie zachowywało maleństwo, bo to nowy nabytek, ale tak uwielbia tą dużą, że ją we wszstkim naśladuje- obawiam się, że z kopaniem będzie tak samo




Zdjęcie kiepskiej jakości, bo robione telefonem.

Śliczne psunie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosiniak 17:51, 25 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Śliczne zdjęcia kwiatów i psiaki mnie też zauroczyły, co do hortensji, to pierwsza to bukietowa ale jaka odmiana konkretnie trudno powiedzieć, druga wygląda na ogrodową. Znawców hortensji jest tu trochę, może ktoś rozpozna odmianę. Co do platana myślę, że można go ciąć, ale najlepiej zapytać w wątku tematycznym, gdyby tu nikt nie odpowiedział, tam zawsze Danusia zagląda i fachowo Ci odpowie:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1227-platan-platanus?page=3
Pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Edi00 19:10, 25 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Gosiu kochana, dziekuję Ci bardzo za podpowiedź- zaraz postaram się wkleić moje pytanie do wątku o platanach - im więcej podpowiedzi tym lepiej:
Aniu ja też uważam że są śliczne, a nawet najśliczniejsze ze wszstkich znanych mi psów:
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 19:19, 25 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
A tak w ogóle, to naszła mnie taka refleksja... to forum jest cudotwórcze
Siedzę przy kompie od powrotu do domu z pracy i oglądam ogród za ogrodem, długopis mi się prawie zapalił w ręce od zapisywania "chciejstw" i innych podpowiedzi. Planów mam w głowie tysiąc, marzeń jeszcze więcej a fundusze....się zbierają: Ale najważniejsze jest to, że w tym chaosie jaki mam w głowie (odrobina mózgu też się znajdzie:) rodzi się konkretny plan - nareszcie wiem czego chcę (w ogrodzie oczywiście) i taki błogi spokój mnie ogarnął...
Jak tylko zejdą śniegi, zrobię zdjęcia i postaram się nanieść na to moje pomysły, ciekawa jestem waszej opinii.
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Hogata 21:55, 25 sty 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj sąsiadko.

Edi00 napisał(a)

Acha, i żeby nie było to ja wasze ogrody podglądam juz od dawna ale wpisuję się dopiero teraz
Mało tego, spać przez was nie mogę po nocach
..... szaleństwo!!!!


Kurcze ja też tak miałam i co najlepsze cały czas się ten stan uczymuje. Można powiedziec "beznadziejny przypadek" nie rokuje na wyzdrowienie.

Platan bardzo lubi cięcie i formowanie. Ja też miałam przez chwilę 5-metrowego i musiałam go oddac niestety. Ale na wiosnę planuję zakup nowego.
Ile twoj platan ma lat, jest piękny.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
aneta230972 23:27, 25 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Edi00 napisał(a)
To jeszcze przedstawię moje psunie dwie. Duża jest strasznym niszczycielem- kopie doły ooogromne, Więc od wiosny do zimy w czasie gdy nas nie ma siedzi w kojcu a potem pod moim czujnym okiem biega po podwórku.
Jeszcze nie wiem jak sie będzie zachowywało maleństwo, bo to nowy nabytek, ale tak uwielbia tą dużą, że ją we wszstkim naśladuje- obawiam się, że z kopaniem będzie tak samo




Zdjęcie kiepskiej jakości, bo robione telefonem.


Czyli rozumiem Edytko, że to dwie dziewczynki? Cudnie im tak razem. kapitalny pomysł.Naszej boksi
po przeprowadzce będzie brakowało towarzystwa ponieważ teraz całymi dniami bawi się z kuzynem ( psiakiem mojej mamy)
A jak psiunie zajmą się zabawą to może dadzą spokój Twoim roślinkom
Pozdrowionka
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies