Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

zawitka 15:53, 08 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Haniu!!!! piekne rośliny już zapisuję co kupić do podlewania zachwycona jestem masz dobrą rękę do kwiatów nnnnooooo cudnieZyczę zdrówka i radości.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
danuta_szwajcer 16:48, 08 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dla Ciebie Haniu) Wszystkiego dobrego
____________________
Liliowo i kolorowo:)
margi 16:58, 08 mar 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Haniu wszystkiego naj
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
boguslawa_ma... 18:51, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Wszystkiego naj...
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Anabell 22:49, 08 mar 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Bogusiu ! dziękuję. Jutro już pobuszuję u Ciebie.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Tess 14:56, 09 mar 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Haniu, dziękuję za rady
Idę zobaczyć, co u Ciebie.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 15:00, 09 mar 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Anabell napisał(a)
Kochani! nie mogę nadążyć za Wami , ginę każdego dnia w Waszych ogrodach.Wiosna zagląda , a ja dalej nie mogę ruszyć z sekatorem do ciecia. Porażona jestem przez oglądanie ,nasiałam jednorocznych, a teraz myślę gdzie to posadzę.


Haniu, bo tu wszyscy się wzajemnie nakręcają Co jest zjawiskiem pozytywnym, ale czasem zapędza się człek za daleko

Buziam
PS. To kiedy po te nadprogramowe sadzonki mam wpaść? )))))))))))))
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Gosiniak 20:42, 09 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Haniu- tu chyba nie ma takiego co by nadążył za wszystkim wątkami, a jak ruszą prace w ogrodzie to w ogóle będzie ciężko ale i przyjemnie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
JoannA 20:45, 09 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Haniu, ale mamy piękną zimę dzisiaj. Nie mogłam wprost uwierzyć jak rano wyjrzałam przez okno. Planowałam dzisiaj zająć się ttrawnikiem , a tu taka niespodzianka. Nie mam czasu na ogród, wracam z pracy o 17, dzień zbyt krótki. miałam nadzieję w weekend popracować. Pojechałam do córki, zrobiłam jej porządek z kwiatkami domowymi bo to maleństwo nawet kaktusy potrafi zamordować, trochę połaziliśmy po sklepach, sporo kwiatuchów ale zakupiłam tylko agapanty do donicy. Jakbyś cieła anabelkę to ja się uśmiecham szeroko
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Anabell 22:04, 09 mar 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Teresko!! nakręcamy się wszyscy, a tu aura robi psikusa. zapowiadają zimę do 20 marca. ale wolę niech teraz będzie zimniej nie tak jak w ubiegłym roku na początku kwietnia wymarzło mi bardzo dużo roślin.Hosty ruszyły i zgniły, 2 krzewy budlei starsze już poszły, Trzmieliny na dużym odcinku, ładnie rozrośnięte.i na pniu 2 szt.i inne.
Te nasiona co wysiałam są w zimnym miejscu. okryte fizeliną kilka razy , kołdrę starą rzuciłam . jak coś będzie to dam znać.

Gosiu witam ! u mnie .

Asiu!! jedną anabelkę dwa lata temu ukorzeniałam , wykopię dla Ciebie. Rozsadziłam ją 2012r. są dla córki, ale starczy. Patyki to ja ponownie u siebie posadzę w cienistym miejscu, a u Ciebie wszędzie słońce. Będą do rozdania.
Zobacz na mojej 10 stronie są tam horti zwykłe ogrodowe. Takie mam w ogrodzie posadzone, w tym roku nie okrywałam ich to nie zakwitną. Mogę wykopać włożyć do donicy i to dużej ,będziesz zasilała przez lato i przechować trzeba przez zimę może być w garażu nieogrzewanym i na drugi rok zakwitną. można koloryzować ją.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies