Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

Anabell 23:23, 18 mar 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Mirka napisał(a)
A mnie wszystkie dalie zmarzły.


Mirko! dostaniesz następne moje nadwyżki, zawsze coś się znajdzie, a w ogrodzie miejsca masz
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:35, 18 mar 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
ElzbietaFranka napisał(a)




Byłam u Hani i to co.pisze to fakt. Dalie jeszcze wszystkie nie kwitły, ale teren posądzony dosyć spory. Zresztą ma bardzo duży kwitnący ogród.

Też bym chętnie posadziła, ale to.przechowywanie najgorsze. Mam ich trochę w tym roku, ale co chwilę zaglądam, czy nie mają za sucho. W zeszłym roku o tej porze sądziłam do doniczek, ale to sporo roboty z tymi donicami.

U mnie też trawy ścięte czekają w kompostowniku aby je gdzieś wrzucić na rabatę. Mam deski więc będę zbijać rabatki.

Pozdrawiam Haniu i zdrowia zycze




Elu!

dziś dotarło jeszcze kilka dalii ze Swiat kwiatów i peonie niskie, nasion też dużo i nie wiem po co, w styczniu z nudów się zamawiało.

dużo karp posadziłam w domu do doniczek, jak nie będzie przymrozków zacznę sadzić w donice w szklarni.

W następnym tygodniu zacznę ciąć gałęzie rozdrabniarką, ale z trawy kładę w nową skrzynię ona szybko się rozłoży.

też pozdrawiam i zdrowia życzę Elu.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:43, 18 mar 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
zawitka napisał(a)
No własnie pokaż ciekawe jesteśmy .Tytan pracy jesteś ale za to jest piękny ogród.


Halinko!
muszę się śpieszyć ze sprzątaniem rabat, przeliczam jak po 4 godz. dziennie to do czerwca mi zejdzie, a jeszcze po drodze coś wymyślę dodatkowego jak skrzynię.

Szklarnię też chcę owinąć folią pęcherzykową, bo nie szczelna, a pomidory będą.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:56, 18 mar 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Gosiek33 napisał(a)



Co za robotę sobie zadałaś! Wstaw proszę zdjęcia tej budowy. Na zdjęcia kwiatów jeszcze czekać trzeba



Gosiu!

zrobiłam dwa zdjęcia, za długo wciągania w komputer, a z aparatu zapomniałam jak wstawić.

tak ze mną jest nie myślę ile to będzie pracy, teraz mam gdzie ładować resztki ogrodowe, postaram się troszkę pomielić by więcej się zmieściło.

Skrzynia ustawiona jest na zapleczu tak że nie musi być elegancka.
Bliski dostęp do wody, po przeciwnej stronie ogóreczki będą, a teraz zasiana rzodkiewka, jutro dosieję dalej.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Gosiek33 07:19, 19 mar 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ech gdzie nie spojrzysz nowy ogrodowy pomysł, i czasu nie starcza by wszystko zrobić... w pojedynkę

Szkoda, że zdjęcia nie możesz wkleić
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
MiluniaB 07:36, 19 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Haniu mam pytanie odnośnie dali. Kiedy je wsadzić do gruntu?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Milka 07:42, 19 mar 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale tu się dzieje
A wiesz Haniu, że i u mnie za murem dom powstanie, wielki, 400m, dół niby usługowy- agnecja reklamowa, a górą 2 mieszkalne. Nie chce mi się iść do urzędu, aby zobaczyć projekt, jak wysoko, też będę widoczna, wywalę chyba 2 krzewy i dosadzę 2 drzewa, i będę osłonieta.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ElzbietaFranka 01:13, 20 mar 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Hania sądź i trzymaj nie będę wysiewać zabiorę jak będę.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 01:26, 20 mar 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Milka napisał(a)
Ale tu się dzieje
A wiesz Haniu, że i u mnie za murem dom powstanie, wielki, 400m, dół niby usługowy- agnecja reklamowa, a górą 2 mieszkalne. Nie chce mi się iść do urzędu, aby zobaczyć projekt, jak wysoko, też będę widoczna, wywalę chyba 2 krzewy i dosadzę 2 drzewa, i będę osłonieta.




Ja to mam wydmuchow,ale też mam ciągle obawy. Sąsiad ma do sprzedania duza działkę 1,3 ha bym to kupiła, ale chcę za drogo. Już mu powiedziałam że nigdy tego nie sprzeda jak mnie (sąsiadkę), zabaczą ewentualni kupcy .

Rok temu mi powiedział, że chyba jakieś czary Mary robię bo sprzedaje już 7 rok. Mówię mu obniż pan cenę to sprzedaz pan za miesiąc.

Zawsze się boje, że ktoś mi jakieś usługi wystawi albo słupy do elektrowni wiatrowej. Mam nadzieję, że sąsiada upierdliwego póki zyje nie będę miała.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Anabell 22:50, 20 mar 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Gosiek33 napisał(a)
Ech gdzie nie spojrzysz nowy ogrodowy pomysł, i czasu nie starcza by wszystko zrobić... w pojedynkę

Szkoda, że zdjęcia nie możesz wkleić


Gosia, właśnie nie starcza tego czasu, dobrze wiesz jak to jest, bo obie działamy w pojedynkę

Zdjęcia wkleję, chciałam zrobić jeszcze kilka ale śnieg mi przykrył.

Krokusy co wyszły na pewno zmarzły.

Miałam w tym tygodniu zacząć cięcie kulek i przez mróz trzeba odłożyć.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies