Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, a może coś więcej.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, a może coś więcej.....

kaisog1 17:08, 31 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kairu napisał(a)

Dlatego zastanawiam się, czy części terenu nie przeznaczyć na rabatę w stylu francuskim.
Nurtuje mnie pytanie, czy nie będzie się gryzła z pozostałą częścią ogrodu, który będzie w tradycyjnym stylu?
Plac, który mógłbym przeznaczyć na tą rabatę ma mniej więcej 6m na 12m.
Tu jest pierwszy projekcik tego miejsca.

W linku poniżej prawie ideał miejsca jakie chce stworzyć.
Rabata marzeń


Wpadam z rewizytą

Myślę sobie, że to dobry pomysł pokazanie klientom wielu opcji..... Przecież ogród pokazowy można podzielić na sektory żywopłotami i każdy z nich może być zupełnie innym ogrodem
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kairu 17:20, 31 sty 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Właśnie też tak sobie myślałem, że sokoro chce ogród pokazowy to może mieć kilka stylów.

Mam jeszcze jedno pytanie, tutaj szczególnie do rodziców młodszych dzieci.
Zastanawiam się jeszcze nad przeznaczeniem fragmentu projektu na wolierę z drobiem ozdobnym, szczególnie podobają mi się kury Silki. Tak mi się wydaje, że dla dzieci, które przyjeżdżają z rodzicami na zakupy, byłby świetną atrakcją. Dobrze mi się wydaję?
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
Justyna 17:25, 31 sty 2013


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Witam po sąsiedzku złotą rączkę
Chętnie odwiedzę nowy "wypasiony" punkt sprzedaży. A może trochę większy drób pawie?
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Kairu 17:32, 31 sty 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Justyna napisał(a)
Witam po sąsiedzku złotą rączkę
Chętnie odwiedzę nowy "wypasiony" punkt sprzedaży. A może trochę większy drób pawie?


Do nowego wypasinego punktu sprzedaży to bardzo daleka droga.

Co do pawi, to rzeczywiście kuszące zwierzęta, szczególnie osobniki męskie ale one potrzebują więcej miejsca i są bardziej wymagające. No i jeszcze koszt pawi, też nie mały.

____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
Kairu 16:51, 01 lut 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Jak ktoś szuka pomysłu na umiejscowienie gniazdka w ogrodzie, to pokażę jak to jest rozwiązane w moim ogrodzie.

Gniazdko w kamieniu polnym

____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
Dzidka 17:47, 01 lut 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Po tym co zobaczyłam, to pewna jestem, że plany ogrodnicze nie pozostaną tylko marzeniem.
Chętnie też przygarnęłabym niektóre z twoich prac.

____________________
Dzidka - To właśnie tu
Kairu 17:57, 01 lut 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Dzidka napisał(a)
Po tym co zobaczyłam, to pewna jestem, że plany ogrodnicze nie pozostaną tylko marzeniem.
Chętnie też przygarnęłabym niektóre z twoich prac.



Mam taką dużą nadzieję, że moje plany i marzenia zostaną zrealizowane.
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
Dzidka 18:01, 01 lut 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
I tego Ci życzę .
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Kairu 18:04, 01 lut 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
A ja Ci dziękuję
Teraz zacząłem przeglądać Twój ogród. Dopiero kilka stron, a już jestem pod wrażeniem
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
Mala_Mi 19:06, 02 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Irek..dzięki za komplementa pod moim adresem
I tak sobie czytam co napisałeś, bo to co zrobiłeś to podziwiam.... super Ci to wychodzi ....
I tak sobie myślę, że ludziska sami nie wiedzą czego chcą... sama byłam tego najlepszym przykładem ( i chyba nadal jestem)..wiec różne ogrody pokazowe..nawet małe, ale sprytnie podzielone to dobry pomysł.... a kurki, woliera..hmmmm Ty masz zachwalać rośliny, a nie drób Reklamuj to co sprzedajesz
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies