Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, a może coś więcej.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, a może coś więcej.....

Mala_Mi 19:06, 02 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Irek..dzięki za komplementa pod moim adresem
I tak sobie czytam co napisałeś, bo to co zrobiłeś to podziwiam.... super Ci to wychodzi ....
I tak sobie myślę, że ludziska sami nie wiedzą czego chcą... sama byłam tego najlepszym przykładem ( i chyba nadal jestem)..wiec różne ogrody pokazowe..nawet małe, ale sprytnie podzielone to dobry pomysł.... a kurki, woliera..hmmmm Ty masz zachwalać rośliny, a nie drób Reklamuj to co sprzedajesz
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kairu 20:43, 02 lut 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Dziękuje za miłe słowa.
Woliera miała być tylko dodatkiem, i to na dalsze plany. Myślałem, że byłaby to atrakcja dla dzieci, które by sobie patrzyły na ptaszyny, a rodzice w tym czasie spokojnie zakupy robili.
No i ogród byłby żywszy, jakby jakieś dźwięki wydawały...
Ale teraz to sam nie wiem... czy to dobry pomysł?
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
Kairu 20:56, 02 lut 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Zwracam się z prośbą. Ma ktoś może zdjęcia jakiś fajnych punktów z roślinami, sklepów itp. Chodzi mi głównie o place na zewnątrz, nie duże hale centrów ogrodniczych. Szczególnie takie miejsca z klimatem i stylem.
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
dajana 21:15, 02 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Jestem zachwycona twoim wątkiem no i wszystkim co ujrzałam Klientów to chyba ci nie braknie z takim sercem prezentujesz swoje dobro że zaczarujesz każdego miłośnika natury Już bym u ciebie kupiła ,kostrzewie siną ,kule z cisa ,bukszpany ,hibiskusy Myślę że dużo więcej ,mój ogród jest jeszcze pusty.Spokojnie możesz jeszcze sprzedawać swoje produkty ,karmiki dla ptaszków domki dla owadów i wszystko co jeszcze twoje pracowite i zdolne dłonie wytworzą Piękną masz pasję,rzadka u młodych mężczyzn tym bardziej miło zaskakuje .Ładnie przedstawiasz i opisujesz wszystko co robisz .,można się przy tobie uczyć .Z ogromną przyjemnością będę cię odwiedzać.Serdecznie cię pozdrawiam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Kairu 21:43, 02 lut 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Dziękuję za tak wspaniałe słowa, to one dają siłę do pracy i wiarę, że to co się robi, przyniesie kiedyś upragniony sukces, czyli połączenia pasji i pracy.

.Spokojnie możesz jeszcze sprzedawać swoje produkty ,karmiki dla ptaszków domki dla owadów i wszystko co jeszcze twoje pracowite i zdolne dłonie wytworzą

Nad tym też już rozmyślałem, ponieważ nie ukrywajmy szkółkarstwo do jednak zajęcie bardziej sezonowe, a przez miesiące zimowe trzeba coś robić. A nie powiem bo lubię coś tworzyć szczególnie w drewnie....
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
madlen 21:50, 02 lut 2013

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
Witam czy mogłabym dowiedzieć się jak to gniazdko przymocowane jest do ziemi?
Gniazdko w kamieniu polnym

Kairu 21:55, 02 lut 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Kamień był bardzo podłużny, tyle co wystaje ponad ziemię, to i tyle jest w ziemi. Więc jest on po prostu wkopany.
Gdyby nie był taki długi, to zostałby podsypany tzw. suchą zaprawą i też by stał
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
AgataBC 22:48, 02 lut 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Witam, miło poznać kogoś pomysłowego, fajne rozwiązania. Powodzenia życzę ; ) i dziękuję za odwiedziny na moim wątku.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
kaisog1 23:03, 02 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kairu napisał(a)
Zwracam się z prośbą. Ma ktoś może zdjęcia jakiś fajnych punktów z roślinami, sklepów itp. Chodzi mi głównie o place na zewnątrz, nie duże hale centrów ogrodniczych. Szczególnie takie miejsca z klimatem i stylem.


Jak dla mnie wszystkie szkółki wyglądają mniej więcej tak samo. Wydaje mi się, że najważniejszą sprawa jest porządek i bardzo zadbane rośliny. Czytelne opisy roślin.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kairu 09:51, 03 lut 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
debora_abc Witam


Jak dla mnie wszystkie szkółki wyglądają mniej więcej tak samo. Wydaje mi się, że najważniejszą sprawa jest porządek i bardzo zadbane rośliny. Czytelne opisy roślin.


Masz 100% racje, że porządek i zdrowe rośliny to podstawa.
Jeśli chodzi o opisy roślin to nawet mam już wstępnie pomysł jak to rozwiązać. Poza nazwą będą informacje o pokroju, wielkości, stanowiska, gleby, a może i jakieś ciekawostki

Szkółki ogólnie wyglądają podobnie, jednak niektóre są ciekawiej, przyjemniej zorganizowane.
np. tutaj spodopało mi się zadaszenie na rośliny sezonowe.
miejsce na rośliny sezonowe
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies