Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój 4 arowy azyl...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój 4 arowy azyl...

boguslawa_ma... 07:33, 15 kwi 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Basiu sasanki piękne,muszę sobie kupić ,miałam ale wymarzły
Tak samo mi się stało z przylaszczką ,w ubiegłym roku kwitła i było jej dużo,a w tym się całkiem straciła
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Ivvvona 19:26, 15 kwi 2018


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Basiu, dziękuję za rady odnośnie ranników.
Forsycję masz zjawiskową, moja marna, ma mało słońca, ale nie mam już gdzie jej przesadzić. Sasanki podziwiam, u mnie padły - nie pojawiły się po zimie.
____________________
W ogródku Iwony
barbara_kraj... 20:33, 15 kwi 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bogusiu, Iwonko - zdumiona jestem tym, że sasanki wymarzły. U mnie przezimowały całkiem dobrze. Być może dlatego, że stare liście dopiero teraz usuwam, przez zimę stanowią dodatkowe okrycie. Poza tym u mnie ziemia piaszczysta, przepuszczalna. Wy macie ziemię cięższą.

Sasanki dla Was







____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 20:36, 15 kwi 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
I takie tam







____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
hanka_andrus 21:19, 15 kwi 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Śliczne białe szafirki! A ciemiernik - miodzio!

Co roku do nich się przymierzam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kaisog1 21:28, 15 kwi 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Basieńko ale już kolorowo u Ciebie Hiacynty niemal czuję przez monitor.... szafirki białe cudne i te kudłaciaste sasanki Buziaki zostawiam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Ivvvona 21:28, 15 kwi 2018


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Basiu, moje sasanki na pewno miały złe miejsce, bardzo wilgotne i ziemia za ciężka. Może kiedyś spróbuję na innej rabacie.
Szafirki też śliczne, mało spotykany u nich kolor.
____________________
W ogródku Iwony
barbara_kraj... 23:50, 15 kwi 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Haniu, to już trzecie miejsce dla szafirków - wreszcie dopasowane, rozrosły się, odżywić je muszę, bo coraz drobniejsze zaczynają mieć grona.
Ta odmiana ciemiernika dość łatwo się rozsiewa i już w drugim roku może kwitnąć.

Kasiu, niespodziankę mi zrobiłaś swoją obecnością! Dzięki temu mogłam poznać wątek 'Mini Kubusiowo'. i pomyśleć, że wątek żyje już dwa lata!

Iwonko - u Ciebie sasanki dobrze by się czuły na południowej rabacie, tylko trzeba by trochę roluźnić piaskiem ziemię.
A jak się mają sadzonki winorośli? Żyją?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
hanka_andrus 08:06, 16 kwi 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Basiu, dziś odwyk od ogrodu. Pogoda za oknem niepewna. Za to mam z rana trochę czasu na forum, w czas porannej kawy. No i podziwiam Wasze kwiatki, oczywiście! Miłego tygodnia życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
09:53, 16 kwi 2018
A to się z Hanią, u Ciebie, w ogrodzie, na kawie spotkałyśmy!
Piękne te białe szafirki, spotykane rzadziej niż w niebieskie, czyżby trudniejsze?
Twoje, są w gęstej kępie i mają grube, soczyste liście, to może tylko jakiegoś jednego składnika im brakuje , do budowania kwiatów?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies