Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Donia72 23:41, 02 cze 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Agcia napisał(a)
Doniu tak wygląda moja knautia



Byłam w Kraśnicy i była ta roślinka, ale kwiaty miała takie raczej czerwone. Kupiłam serduszkę białą, rutewkę, żagwiny, no i oczywiście orliki. Same byliny.Dziś byliśmy w Sompolnie i tam kupiłam 40szt. bukszpanu na obwódkę, tawuły, berberys, tujki kulki chyba danicę. Już wsadzone prawie wszystko, reszta jutro. I widziałam gdzieś miłorzęby po 35zł. szczepione i nie pamiętam w której szkółce
A Twoja knautia ładna
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
sylwia_slomc... 23:46, 02 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
To te płyty mnie kiedyś do Ciebie ściągnęły i wpadłam w Twój ogród jak śliwka w kompot
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ZieloneWrota 10:26, 03 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Dokończone i czekam na więcej, twój dom, miejsce, klimat nie mogło być inaczej, pięknie wtopiłaś ogród w otocznie i styl jaki panuje za płotem, po za tym twoje zdolności manualne są genialne, będąc u ciebie można poczuć się jak w bajce czarująco, dobra dość tych słodyczy, bo osiądziesz na laurach a nie o to chodzi , pozdrawiam
____________________
Agataod początku
AgataBC 11:28, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Donia72 napisał(a)


Byłam w Kraśnicy i była ta roślinka, ale kwiaty miała takie raczej czerwone. Kupiłam serduszkę białą, rutewkę, żagwiny, no i oczywiście orliki. Same byliny.Dziś byliśmy w Sompolnie i tam kupiłam 40szt. bukszpanu na obwódkę, tawuły, berberys, tujki kulki chyba danicę. Już wsadzone prawie wszystko, reszta jutro. I widziałam gdzieś miłorzęby po 35zł. szczepione i nie pamiętam w której szkółce
A Twoja knautia ładna


Tak, rzeczywiście takie pomieszane były. Nawet w jednej doniczce były różne kolory, nie wiem czy się przepylają czy tak posadzili w mixie. I trzeba ją kupić na początku wiosny bo potem się im kładzie i nie wygląda ładnie. W ogrodzie ładnie stoi.
Tak. Byliny najlepiej się tam kupuje.
W Sompolnie jest jakieś takie fajne miejsce? Gdzie?

Nowy bukiecik:



____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 11:29, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
sylwia_slomczewska napisał(a)
To te płyty mnie kiedyś do Ciebie ściągnęły i wpadłam w Twój ogród jak śliwka w kompot




____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 11:42, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
ZieloneWrota napisał(a)
Dokończone i czekam na więcej, twój dom, miejsce, klimat nie mogło być inaczej, pięknie wtopiłaś ogród w otocznie i styl jaki panuje za płotem, po za tym twoje zdolności manualne są genialne, będąc u ciebie można poczuć się jak w bajce czarująco, dobra dość tych słodyczy, bo osiądziesz na laurach a nie o to chodzi , pozdrawiam


Nie przesłodzisz bo ja z tych perfekcjonistów, co się cieszyć nie umieją z półśrodków. No może trochę przesadziłam, bo uczę się cieszyć i tak jest. I tak mam za dużo nawet. Kiedyś mogłabym tylko pomarzyć. Długo szukaliśmy dla siebie kąta. A jeszcze w lesie i w takim otoczeniu to już w ogóle pięknie.
Nie szukam adoracji, raczej chcę pokazać sobie i Wam co mi się u mnie podoba i co mi wychodzi. A reszty nie pokażę
Byłam dziś w pracowni. Zaraz wstawię zdjęcia.

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 11:44, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Dzień bez bukietu dzień stracony







____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 12:01, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Ptaszki z pracowni się wyprowadziły więc w końcu mogłam wejść ogarnąć i zrobić zdjęcia. Mimo czterech okien na południe to mam tu naprawdę ciemno. Wyjście na ogród aż razi. Musiałabym przyjść tu z aparatem pod wieczór lub w jesiennym słońcu. Ale coś tam widać.
A co tu jest? W ogólnym widoku widać wszystkie przydasie. Łopatki, sekatory, wiaderko do plewienia, blat roboczy, etykiety, nasiona, notatnik ogrodnika, doniczki, pod stołem nawozy i tak dalej









____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 12:02, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Na półkach regału i stole różności









____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 12:02, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Keramzyt, perlit, wermikulit







____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies