Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

AgataBC 12:02, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403



____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 12:02, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403









To tyle z pracowni.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
ZieloneWrota 16:45, 03 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Nawet w pracowni wszystko artystycznie uporządkowane, perfekcjonistko , pomimo jak mówisz ciemności mogłabym z niej nie wychodzić, bukiety jak od florystki cuda wianki .
____________________
Agataod początku
AgataBC 22:16, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Dla Anuli dzisiejsze zdjęcie sporobolus heterolepis. Robią się naprawdę duże i fontannowe.




____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Zana 22:24, 03 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agcia, przybiegłam niezwłocznie, chociaż zaplanowałam sobie u Ciebie dłuższą kontemplacyjną wizytę w jutrzejszy sobotni poranek przy kawie. Wygląda cudnie. Kiedy te moje maluchy tak urosną?! Bardzo Ci dzięki wielkie za pamięć o mnie, cmok wielki. Ale resztę zdjęć, tez tych zaległych zostawiam sobie na jutro rano
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AgataBC 22:29, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
ZieloneWrota napisał(a)
Nawet w pracowni wszystko artystycznie uporządkowane, perfekcjonistko , pomimo jak mówisz ciemności mogłabym z niej nie wychodzić, bukiety jak od florystki cuda wianki .


Polecam takie miejsce mieć
Znalazłam jeszcze jedno foto tego bukietu

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 22:32, 03 cze 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Zana napisał(a)
Agcia, przybiegłam niezwłocznie, chociaż zaplanowałam sobie u Ciebie dłuższą kontemplacyjną wizytę w jutrzejszy sobotni poranek przy kawie. Wygląda cudnie. Kiedy te moje maluchy tak urosną?! Bardzo Ci dzięki wielkie za pamięć o mnie, cmok wielki. Ale resztę zdjęć, tez tych zaległych zostawiam sobie na jutro rano


Nie ma sprawy Zapraszam.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
BKosimkArt 22:57, 03 cze 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
woow ale pracownia!! świetna, klimatyczna i ład artystyczny godny podziwu, nie mówiąc już o zdjęciach...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Donia72 23:14, 03 cze 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Agciaw Sompolnie jest pełno szkółek przy domach. Ja nie wiem dokładnie u kogo byliśmy, po prosu był szyld i wjechaliśmy. To było raczej na początku Sompolna, jadąc od Koła. Bukszpany kupiłam po 4zł. Glicynię dość sporawą miał po 20zł. A najładniejsze miał hosty, takie ogromne, ale nie na sprzedaż
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Zana 07:11, 04 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agcia napisał(a)
Na koniec dziewanna, która i Wam i mnie bardzo się podoba



Wybacz, ale muszę zacytować, bo gapię się na to zdjęcie i gapię. Powojnik w tle podkreślił piękno tych kwiatuszków dziewanny.
Zdjęcia domków ptasich oglądałam jak tylko wrzuciłaś i się zachwyciłam. Naprawdę nie wiem, który najładniejszy. Każdy ma w sobie to "coś". Śliczne są. Zazdroszczę talentu i czasu na taką twórczość. I przez przypadek zobaczyłam jak powstały płyty. Pomysł miałaś prosty a jaki genialny! Płyty wyszły zjawiskowe. Domyślam się, że była to jednak bardzo ciężka praca.

Pracownia ma swój niepowtarzalny klimat, podkreślają go te okienka. Mnóstwo skarbów tam nagromadziłaś. Dostrzegłam między nimi niebieską kankę, mam taką samą. Lubię do niej wstawiać kwiaty. Tylko kwiecia u mnie jeszcze nie tak wiele jak u Ciebie i trochę mi szkoda ścinać, zwłaszcza że bywam tam tak krótko. Czasem zabieram coś do domu na ucieszenie oka.

Cieszę się, że do mnie zaglądasz, nawet jak nie piszesz. Ja staram się czytać w miarę dokładnie wątki, chociaż ilość informacji jest ogromna i trochę mi się myli, co u kogo.

Idę pogapić się jeszcze raz na ptasie chałupki. Pięknego dnia Ci życzę
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies