Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

danuta_szwajcer 16:46, 03 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ewuś kazdy z nas popelnia błedy i zapewne jeszcze nie raz bedziesz przesadzac i dosadzac to normalne a ogród jest Twój i ma się Tobie podobac i sprawiac radośc a działke masz cudna czego sie tu wstydzic pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
andziulka 20:37, 03 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj Ewcia. Masz duży, piękny ogród, choć bardzo młody. Masz ładnego owczarka. Ja mam dwa niemieckie długowłose Kiedyś mnie straszono, że albo ogród, albo psy
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Ewa4 20:38, 03 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
margi napisał(a)
Ewo pospacerowałam u Ciebie ale masz pole do popisu,będę zaglądać

Witam.
Dzięki że wpadłas do mnie w gości a pole tak jest spore i nawet jakies pomysły są.idę przejść sie do Ciebie może ściągnę kolejny pomysł.Pozdrawiam.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 20:48, 03 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
danuta_szwajcer napisał(a)
Ewuś kazdy z nas popelnia błedy i zapewne jeszcze nie raz bedziesz przesadzac i dosadzac to normalne a ogród jest Twój i ma się Tobie podobac i sprawiac radośc a działke masz cudna czego sie tu wstydzic pozdrawiam

Dziękuję Danusiu.nie no przynajmiej nie jest zarośnięta to fakt ale jak widzę z okna zielone obrzeze rabaty to czekam co odmarznie i zaraz to usunę pogniecione od kosiarki szpeci a ja tego wcześniej nie widziałam zrobię fotkę przed i po będzie się z czego pośmiać
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
boguslawa_ma... 20:49, 03 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Przyszłam z rewizytą,pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Ewa4 21:17, 03 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
andziulka napisał(a)
Witaj Ewcia. Masz duży, piękny ogród, choć bardzo młody. Masz ładnego owczarka. Ja mam dwa niemieckie długowłose Kiedyś mnie straszono, że albo ogród, albo psy

witam nową koleżankę.
rozumiem mamy i ogród i psy mój na pączotku jak był pół roczny to poleciało kilka ładnych drzewek ale teraz ma kojec a jak sobie biega to niczego juz nie niszczy a działka spora biegam po Ogrodowisku i szukam pomysłów zaraz ide do Ciebie.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 21:19, 03 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
boguslawa_madejska napisał(a)
Przyszłam z rewizytą,pozdrawiam

Nie nadążam ostatnio ale postaram się nadrobic zaległości.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 07:58, 04 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Dzień dobry
Dzisiaj ja pierwsza u Ciebie
Miłego dnia życzę i wiele słoneczka Co tam masz w planie na dziś? Dalej prace w ogrodzie, czy jednak porządki w domku?
Pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
margi 08:21, 04 mar 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Ewa4 napisał(a)

Witam.
Dzięki że wpadłas do mnie w gości a pole tak jest spore i nawet jakies pomysły są.idę przejść sie do Ciebie może ściągnę kolejny pomysł.Pozdrawiam.

Ewo jak masz zmysł twórczy i jeszcze trochę można sobie pomóc podpatrując inne ogrody to stworzysz piękną oazę
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Ewa4 09:22, 04 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
dużo słoneczka wszystkim życzę ja wczoraj kupiłam 4 róze z markietu 2 czosnki Ostrowskiego i 2 krokosmie i stwierdzam że jestem chora na punkcie zakupów do ogrodu.Pozdrawiam wszystkich.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies