Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

Ewa4 06:53, 01 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Ach od czegoś trzeba zacząć dziewczyny przycinają grabią a ja jeszcze mam śnieg i czekam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Marta7 08:06, 01 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewa4 napisał(a)

byłam dzis u Bogusi i podglądałam wszystko i naszło mnie na wysiewanie po tym co tam zobaczyłam jutro zaczynam kolejne parapety obstawiać


Ewuś więc życzę Ci długich,niekończących się,słonecznych parapetów !!!
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marlenaa 13:29, 01 mar 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Ewa4 napisał(a)
Ach od czegoś trzeba zacząć dziewczyny przycinają grabią a ja jeszcze mam śnieg i czekam


Ewa nie Ty jedna, łączę się w bólu
____________________
krowy, staw i my
anna_g 14:38, 01 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ewa fantastyczne zakupy - jutro jadę do castoramy albo do leroya - nie ma to tamto - ja też chcę lilie - myślę, że miejsce dla nich znajdę. Też jeszcze nic nie robię bo u mnie okrutnie mokro. Chociaż jutro wybieram się na "przegląd" ogrodu. Ale za to codziennie "odbywam" siewki na parapetach Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Roberto 16:06, 01 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witam. No widzę, że w tym sezonie rzucamy się na lilie, super, zobaczymy co ciekawego nam powyrasta, będzie co wklejać na forum. Ja też czekam wiosny, Ewunia, u mnie też na ogrodzie dużo śniegu, chyba z nudów będę go szuflował z miejsca na miejsce, ale niestety wiosny nie przyśpieszymy , najważniejsze, że już marzec. Pozdrowienia.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
danuta_szwajcer 18:47, 01 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
no i jak tam Ewuś zakupy dalsze zrobiłaś? u nas zimno i pochmurno dzis pada śnieg z deszczem: ale to już marzec dzis))
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Ewa4 18:57, 01 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
danuta_szwajcer napisał(a)
no i jak tam Ewuś zakupy dalsze zrobiłaś? u nas zimno i pochmurno dzis pada śnieg z deszczem: ale to już marzec dzis))

ach Danusiu byłam,byłam lilii dokupiłam nawet 3 doniczki mi wpadły i 2 prymulki, także zakupy udane a ja ostatnio ciesze się słoneczkiem i śpiewem ptaków a śnieg topnieje i coraz więcej widać ale w ogrodzie jeszcze nic nie robię stwierdziłam że tą pogodę wykorzystam na przygotowanie domu do świąt i do wiosny a jak ziemia odmarznie będe mieć czas już tylko na ogród.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 19:47, 01 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
anna_g napisał(a)
Ewa fantastyczne zakupy - jutro jadę do castoramy albo do leroya - nie ma to tamto - ja też chcę lilie .

wiesz Aniu ja uważam że na początku dostaw kw.cebulowych jest większy wybór a póżniej można nie dostać upatrzonych odmian ale ja to jestem na etapie co mi sie podoba to kupię a jeszcze jak nie trzeba wykopywać na zimę to rewelacja a lilie są piękne i okazałe warto je mniec.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 19:57, 01 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876


Robercie z tymi liliami to wszystkiemu winna Danusia Liliowo i kolorowo u niej takie cudeńka były i tak mnie zaraziła że trzeba było kupić.a snieg rozgarniałam dwa dni temu żeby szybciej stopniał i już dziś przed domem go mniej.no tak już marzec ale szybko z Ogrodowiskiem ten czas leci .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 10:02, 02 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
witam równie ciepło i słonecznie
mówisz, że bierzesz się za sprzątanie w domu-znając Ciebie, to pewnie przy tej ładnej pogodzie i tak chociaż na chwilkę wylądujesz w ogrodzie
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies