Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

Ewa4 19:35, 28 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Kupiłam w zwykłym ogrodniczym jeśli chcesz coś czego nie możesz dostać a widzisz to u mnie daj znać kupię bo jutro jadę do tego sklepu a jak się ociepli to Ci podeślę dla mnie to nie problem a były jeszcze inne ja tak sobie powybierałam zrobię w ogrodniczym zdjęcie to wrzucę i popatrzysz ale jutro mogę już coś kupić Ci tylko powiec co?Mogę z wszystkich co pokazałam podać Ci nazwy daj znac jak coś
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
danuta_szwajcer 19:45, 28 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ewus dziekito masz dobrze zaopatrzony ten ogrodniczy myslalam, ze w jakims OBI czy innym markiecie bo bym podjechala, ale dziekuje Ci bardzo za propozycjeu mnie jest super targ gdzie moge kupic tylko musi sie ocieplic bardziej a dosadzilam trabkowe jesienia i z 5 cebul mi przytachał moj M z przeceny Sw.Antoniego to takie piękne białe sa dosyc drogie a jezeli bedziesz miała możliwość to kup Lilie OT Conca jest jak dla mnie królową w ogrodzie i pięknie pachnie i fajnie wyglada jak posadzisz 2-3 obok siebie to bedziesz miec przecudny bukiet to ta na zdjeciu
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Ewa4 19:54, 28 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Własnie dlatego jutro jadę dokupić bo kupiłam to co pokazałam a z kolorów po 1 szt i dokupię żeby posadzić po 3 obok siebie tak jak mówisz a tą ostatnią zapisałam jutro dam znać czy dostałam mój M tylko się śmieje z moich zakupów całe szczęście
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
danuta_szwajcer 20:29, 28 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ewa4 napisał(a)

Danusiu a mogę Cię prosić o napisanie o błędach jakich nie popełnic przy zakładaniu oczka ja planuję kaskadę z niewielkim oczkiem rybek raczej nie bo na zimę kłopot a roslinki to po bokach na kamieniach ale wiedzy w tym temacie nie mam musze poczytać co Szefowa pisała o oczkach ale jak masz jakieś rady to będę wdzięczna


Ewus myslalam o bledach typu.mialam rybki i niestety w zimie byl problem, nie mam odplywu ale jak myslisz o kaskadzie to dobrze i miej na uwadze dzieci zeby bylo bezpiecznie bo ja o tym tez nie pomyslalam(
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Ewa4 20:51, 28 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Właśnie ze względu na dzieci nie chciałam wcześniej oczka ale po głębszym przemyśleniu stwierdziłam że jakiś płytszy a samych dzieci na działkę nie puszczam bo pomysły różne mają i tak się napaliłam teraz ale bez rybek dzięki za informacje
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 23:25, 28 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ale wielkie zakupy zrobiłaś-ale będzie Wam pachniało i w ogrodzie i w domu
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 23:31, 28 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Kasiu od czegoś trzeba zacząć a lilie są piękne.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Marta7 23:44, 28 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewuś zakupy przednie,a wiesz co, ja widziałam u Bogusi,ona ma już dużą lilie posadzoną w doniczce,gdyby Ci któraś za bardzo wystrzeliła też możesz tak zrobić
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Ewa4 23:53, 28 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Marta7 napisał(a)
Ewuś zakupy przednie,a wiesz co, ja widziałam u Bogusi,ona ma już dużą lilie posadzoną w doniczce,gdyby Ci któraś za bardzo wystrzeliła też możesz tak zrobić

byłam dzis u Bogusi i podglądałam wszystko i naszło mnie na wysiewanie po tym co tam zobaczyłam jutro zaczynam kolejne parapety obstawiać
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
alinak 23:55, 28 lut 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
witaj Ewuś . zakupowe szaleństwo w każdym wątku - nie ma co będzie wiosna .co roku ten cud się zdarza na prawdę .
na ten północny paseczek nie wymyślaj iglaków , bo będą kiepsko rosły . pomyśl o hostach , paprociach -typu języcznik , no może ostrokrzew da radę
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies