Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

Kordina 22:17, 17 paź 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
O mamo! Ziarna jęczmienia nanizane na miedziane druciki rozwaliły system cierpliwość godna podziwu.
Ta kaczka ogrodowa jest świetna, przypomina się wiersz o kaczce dziwaczce Brzechwy


____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
GorAna 22:20, 17 paź 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Kordina napisał(a)
O mamo! Ziarna jęczmienia nanizane na miedziane druciki rozwaliły system cierpliwość godna podziwu



Moczone wcześniej trzy dni w wodzie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Joku 09:41, 18 paź 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Twój ogród zawsze dobrze się prezentuje, niezależne od pory roku. Piękne zdjęcia robisz.
Wykonanie korony jak zwykle przemyślane, od najmniejszego kwiatka . Tak samo jak sadzenie i przechowywanie tulipanów.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
eda 09:53, 18 paź 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
GorAna napisał(a)
Małgorzatko, Jolu,Agatko, Bożenko, Edytko, dziękuję za tortowe pochwały. Zrobiłam go na rodzinne dożynkowanie
Natomiast na gminny konkurs wykonałam koronę
Zajęła II miejsce


boska robota mmmm
złote rączki moooc cierpliwości
ogród pięknie się prezentuje jesiennie i widziałam coś ciekawego białego na rabatce ja chmurka fajny efekt chyba przy trawach... cmokam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 09:58, 18 paź 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
GorAna napisał(a)

Moczone wcześniej trzy dni w wodzie


powiem ci Aniu że mało kto sobie wyobraża ile to przygotowań zanim siądzie się do wykonania klejenia, plecenia , wiązania i jeszcze pomysł trzeba mieć, kreatywność ja tylko pomagałam paniom w mojej miejscowości wiem ,że trzeba z siebie duuuużo dać mimo że dla twórcy to przyjemność podziwiam cię kochana
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sylwia_slomc... 12:55, 18 paź 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
GorAna napisał(a)

Jolu to moja pierwsza tak duża (120 cm) praca.
Wygrał wieniec wykonywany przez specjalistkę w tej dziedzinie
Od wielu lat zajmuje pierwsze miejsca
Ja to taki samouk

Tulipany będę sadzić w przyszłym tygodniu. Musiałam wcześniej przygotować rabaty, jeszcze muszę usunąć z żółtej buka co to miał być Dawyc Goldem, a okazał się zwykłym. Jeszcze przemarzł mu czubek i nic w tym roku nie przyrósł


Szarłatów w przyszłym roku będzie bez liku, bo pełno nasion już spadło


Aniu gratuluję talentu i tego, że nie zakopałaś go w ziemi, a pomnażaszCudne wieńce, nie wierzę, że był ładniejszy od Twojego. Precyzja wykonania powala na kolana
co do szarłatów to loteria z nasionami i wschodami. Żadnej gwarancji nie ma. U mnie wschodzą tylko w inspekcie w gruncie ani jeden jak do tej pory. Od kilku lat próbuje i nic
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alija 19:45, 18 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
GorAna napisał(a)

Natomiast na gminny konkurs wykonałam koronę


Aniu, jesteś po prostu niesamowita, podziwiam ludzi, którzy mają takie zdolności jak Ty.
Korona jest przepiękna, bardzo starannie, misternie wykonana, ileż to potrzeba pracy i cierpliwości, no i pomysłu
przede wszystkim. Tort również fantastyczny. Brawo TY!!!
Twój jesienny ogród piękny, kolorowy, wypieszczony, kiedy masz na to wszystko czas?
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
GorAna 19:43, 19 paź 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Joku napisał(a)
Twój ogród zawsze dobrze się prezentuje, niezależne od pory roku. Piękne zdjęcia robisz.
Wykonanie korony jak zwykle przemyślane, od najmniejszego kwiatka . Tak samo jak sadzenie i przechowywanie tulipanów.

Jolu, ogród w tym roku trochę zaniedbałam, chwasty nawet zaczęły kwitnąć, ale już prawie posprzątane. W poniedziałek przycięłam żywopłot na zewnątrz. Pozostało jeszcze przystrzyc chmurki na nivaku i posadzić tulipany. Trochę czasu mi to zajmie. Co do korony to już sobie planuję jakie trawy i suszki posiać na wiosnę, by mieć z czego pleść
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 19:46, 19 paź 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
eda napisał(a)


powiem ci Aniu że mało kto sobie wyobraża ile to przygotowań zanim siądzie się do wykonania klejenia, plecenia , wiązania i jeszcze pomysł trzeba mieć, kreatywność ja tylko pomagałam paniom w mojej miejscowości wiem ,że trzeba z siebie duuuużo dać mimo że dla twórcy to przyjemność podziwiam cię kochana

Dziękuję Edytko
Przyznaję, że to wielka frajda takie samodzielne tworzenie korony żniwnej
Długie wieczorne, (bo w dzień żniwa) godziny prac ręcznych
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 19:55, 19 paź 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
sylwia_slomczewska napisał(a)

Aniu gratuluję talentu i tego, że nie zakopałaś go w ziemi, a pomnażaszCudne wieńce, nie wierzę, że był ładniejszy od Twojego. Precyzja wykonania powala na kolana
co do szarłatów to loteria z nasionami i wschodami. Żadnej gwarancji nie ma. U mnie wschodzą tylko w inspekcie w gruncie ani jeden jak do tej pory. Od kilku lat próbuje i nic

Sylwia z tymi talentami u mnie to jakaś dziwna sprawa Co jakiś czas odkopuję jakiś inny
Najbardziej zdziwił mnie ten co to poczyniłam kościół z kartonu i oblepiłam samoutwardzalną glinką
Szarłaty natomiast sieją się u mnie na potęgę. Trzy lata temu posiałam nasionka i od tego czasu mam samosiew
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies