Gdzie jesteś » Forum » Natura » Cztery łapki - zwierzęta domowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Cztery łapki - zwierzęta domowe

Gardenarium 12:46, 22 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niesłychanie śliczny ten z piegowatym noskiem na ostatnim zdjęciu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kachat 12:54, 22 wrz 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Sonka, szczeniorki cudne Oby dobre domki znalazły

Rozumiem, że masz w planie założyć prawdziwą, zarejestrowaną hodowlę, z której będą wychodziły zdrowe, rodowodowe psiaczki, a nie tak zwaną pseudohodowlę, czyli nielegalną fabrykę ładnych kundelków..?
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Sonka 13:49, 22 wrz 2013


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2247
Kachat, skąd nagle u Ciebie ta złośliwość? Tak założę hodowle, nie miałam czasu na załatwianie, bo miałam problem z chorą mamą i byłam uwiązana opieką nad nią 24 godziny, dlatego tak wyszło. Teraz mama jest w ZOL-u.Szczeniaki są zdrowe przebadane przez lekarzy wet. i mają założone książeczki zdrowia. Przykro usłyszeć takie nieprzyjemne słowa, nie zawsze wszystko wychodzi tak jakbyśmy tego chcieli.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
kachat 14:18, 22 wrz 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Sonka, nie byłam złośliwa, tylko zwyczajnie spytałam - nie chciałam cię urazić, wybacz Bardzo się cieszę, że założysz prawdziwą, porządną hodowlę, choć szkoda, że nie poczekałaś z rozmnażaniem zwierząt na załatwienie wszystkich formalności - te pieski-kundelki naprawdę były zbędne Dlatego w imieniu wszystkich szczeniaków (też takich ładnych jak te twoje), które codziennie umierają w schroniskach, bardzo proszę, byś na następny miot się zdecydowała dopiero, gdy już wszystko będzie porejestrowane jak trzeba

Sonka, w piśmie nie widać, więc jeszcze dopowiem, że nie pisałam nic złosliwie - próbuję tylko zwrócić uwagę, że produkcja nierodowodowych szczeniaków jest nieodpowiedzialna i powoduje pogarszanie już i tak tragicznej sytuacji bezdomnych zwierząt w naszym kraju. I znowu zabrzmiało nieprzyjemnie... Nie wiem, jak to napisać, aby nikogo nie urazić, a przekazać myśl :/
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Sonka 14:36, 22 wrz 2013


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2247
kachat napisał(a)
Sonka, nie byłam złośliwa, tylko zwyczajnie spytałam - nie chciałam cię urazić, wybacz Bardzo się cieszę, że założysz prawdziwą, porządną hodowlę, choć szkoda, że nie poczekałaś z rozmnażaniem zwierząt na załatwienie wszystkich formalności - te pieski-kundelki naprawdę były zbędne Dlatego w imieniu wszystkich szczeniaków (też takich ładnych jak te twoje), które codziennie umierają w schroniskach, bardzo proszę, byś na następny miot się zdecydowała dopiero, gdy już wszystko będzie porejestrowane jak trzeba

Sonka, w piśmie nie widać, więc jeszcze dopowiem, że nie pisałam nic złosliwie - próbuję tylko zwrócić uwagę, że produkcja nierodowodowych szczeniaków jest nieodpowiedzialna i powoduje pogarszanie już i tak tragicznej sytuacji bezdomnych zwierząt w naszym kraju. I znowu zabrzmiało nieprzyjemnie... Nie wiem, jak to napisać, aby nikogo nie urazić, a przekazać myśl :/

przecież ja o tym dobrze wiem, nim się zorientowałam, to była ciąża, przecież o wiele prościej podać tabletki,
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
kachat 14:44, 22 wrz 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Sonka napisał(a)

przecież ja o tym dobrze wiem, nim się zorientowałam, to była ciąża, przecież o wiele prościej podać tabletki,

To Super Bardzo się cieszę, że wiesz, bo niestety większość osób która zamieszcza podobne ogłoszenia nie wie
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Sonka 15:00, 22 wrz 2013


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2247
kachat napisał(a)

To Super Bardzo się cieszę, że wiesz, bo niestety większość osób która zamieszcza podobne ogłoszenia nie wie

moje pieski teoretycznie to kundelki, a praktycznie czystej rasy, mam ładnego psa, hodowla z której pochodzi ma wiele czempionów i chociażby dlatego założę hodowlę. Ostatnio znajomy lek wet,podczas wizyty, również bardzo go pozytywnie ocenił a jest sędzią międzynarodowym.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
gdzie_idziesz 08:43, 23 wrz 2013


Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 262
Myślę że znajdziesz im domek bez problemu. Cudne są. Gdyby nie to, że mam wystarczająco zierząt w domu, myślałabym o którymś z nich.
Zresztą - ja bym każdego zwierzaka przygarnęła.
Czasem człowiekowi życie wymyka się spod kontroli i nie wszystko wychodzi tak jak ma być. Życzę zdrowia dla mamy.
____________________
Natalia słoneczny zakątek
Sonka 13:37, 23 wrz 2013


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2247
gdzie_idziesz napisał(a)
Myślę że znajdziesz im domek bez problemu. Cudne są. Gdyby nie to, że mam wystarczająco zierząt w domu, myślałabym o którymś z nich.
Zresztą - ja bym każdego zwierzaka przygarnęła.
Czasem człowiekowi życie wymyka się spod kontroli i nie wszystko wychodzi tak jak ma być. Życzę zdrowia dla mamy.

Dziękuję
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
SaraDaria 22:35, 17 gru 2013


Dołączył: 23 lis 2012
Posty: 122
Witam.
I ja chcę przedstawić nasze zwierzątka


Królik PUSZEK




Psinka PUSIA




Mała CIAPKA




Kotki MISIA i MRUCZEK

____________________
Agnieszka Mio-Amore
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies