Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

marba 19:42, 02 paź 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
danuta_szwajcer napisał(a)




Danusiu, bardzo podoba mi się to ogrodzenie porośnięte winobluszczem, on ma teraz swoje pięć minut, cudnie się przebarwia.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Milka 07:27, 03 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pięknie wybarwiony winobluszcz, ale sprzątania będzie od groma. Ja zadowolona, że moje out. Jeszcze walczę z tymi od sąsiadki, zarosły mi powojniki i buki zaduszają, wiosna polecę chemią, bo sąsiedzi w d... mają cokolwiek robić, a ja stale liście mam, cięcie i ogrom liści z ich orzecha.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 17:54, 05 paź 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Pięknie wybarwiony winobluszcz, ale sprzątania będzie od groma. Ja zadowolona, że moje out. Jeszcze walczę z tymi od sąsiadki, zarosły mi powojniki i buki zaduszają, wiosna polecę chemią, bo sąsiedzi w d... mają cokolwiek robić, a ja stale liście mam, cięcie i ogrom liści z ich orzecha.


Tez z nim walcze z tyłu domu, a na tym ogrodzeniu to z koniecznosci bo tam sa ogrodki działkowe i niezbyt ciekawe towarzystwo a za wasko żeby tam co innego posadzic a i wole nie ryzykowac bo niszcza wszystko bo zielen im przeszkadza bo miałam i róże i powojniki no ale niestety no i tak roboty z tym mam duzo, po niedzieli będe musiala to poprzycinac, wyczyscic, to kilka workow znowu będzie. Dużo pracy , jak będzie wiało to będe robić ale gorzej jak smog będzie to lepiej nie wychodzic z domu znowu




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:55, 05 paź 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)

Danusiu, bardzo podoba mi się to ogrodzenie porośnięte winobluszczem, on ma teraz swoje pięć minut, cudnie się przebarwia.


Ale już chyba do jutra bo ma być -2



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Milka 19:13, 05 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusia, tym smogiem, mnie zaskakujesz na zdjęciach, go nie e widać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 21:20, 05 paź 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Danusia, tym smogiem, mnie zaskakujesz na zdjęciach, go nie e widać


Niestety to prawda a zdjeć w takie dni to nie robie a może powinnam.

"Rybnik najbardziej zatrutym miastem na świecie. Według informacji urzędu miasta dopuszczalne normy pyłu zawieszonego w powietrzu zostały przekroczone o 1000%. W niektórych dzielnicach wyniki były nawet trzykrotnie gorsze i sięgały 3126% normy"

Irenko często o tym mówią w TV, radiu, są dni, że w nocy spać nie można, kaszel budzi echhh. Dlatego o tej porze roku jak nie ma wiatru to nic nie robie w ogrodzie, to smutna prawda niestety Chodz lasów, zieleni wokół więcej niż u Was.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 18:21, 06 paź 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21781
Piękne fotki z kolorami
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 19:16, 06 paź 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Piękne fotki z kolorami


Dziękuje Ula, chodz brakuje mi jeszcze kolorów, malo sie odbarwiły jeszcze nawet tulipanowiec zielony i nie wiem czy szybciej ne opadną liscie bo mróz ma być a teraz dopiero u mnie zielono.




Dalie tyle pąków mają ale jutro juz będą do wykopania zapewne bo je przymrozi


Zebrinus zakwitł


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 19:33, 06 paź 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Dorota123 21:42, 07 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Czytam o paskudnym smogu u Was, strasznie przekroczone te normy. Z pewnością nie służy to zdrowiu. Ja mieszkam w pobliżu lasu, obecnie u nas nie ma większego przemysłu ( Kiedyś mieliśmy kopalnię siarki w Machowie. Obecnie jest tam piękny zalew) Mieszkam na górce, praktycznie smogu nie mam i zdrowia też nie mam. Czytałam u mnie, że też Ci przymroziło, obronił się ogród, czy tak jak u mnie można robić jesienne porządki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies