Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

ewsyg 22:03, 02 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Danusiu, czarujesz zdjęciami. Pięknie u Ciebie, śliczny dojrzały ogród. Widzę, że róże szykują się do pokazu, u mnie też Z niecierpliwością czekam na nowości, zwłaszcza na historyczne.

Pozdrawiam i proszę o więcej zdjęć.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
GorAna 22:33, 02 cze 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16016
Danusiu, chcialam wybrac jedno najpiekniejsze zdjęcie i nie mogę się zdecydować
Wszystko kolorowe, dojrzałe i cudnie skomponowane.
U mnie też zaczynają rozwijać się pierwsze róże.
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
malgorzata_s... 22:35, 02 cze 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Danusiu cudowna odsłons Twoich włości
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Sonka 12:02, 03 cze 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2244
Przytuptałam, bo zwabiły mnie lilie z wątku i zobaczyłam naturalnie piękny ogród. Ładny ten Twój buk Tricolor, też go miałam, ale na początku wiele drzew zniszczyło mi się po prostu.
Teraz już rezygnuję z drzew dużych, boję się zbytniego zacienienia.
A tak ogólnie to wszystko masz ładnie poprowadzone a stare drzewa dodają klimatu. Lilii też mam sporo , zresztą ja mam trochę taki misz masz, bo zbyt wiele roślin mi się podoba.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
danuta_szwajcer 14:48, 05 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ewsyg napisał(a)
Danusiu, czarujesz zdjęciami. Pięknie u Ciebie, śliczny dojrzały ogród. Widzę, że róże szykują się do pokazu, u mnie też Z niecierpliwością czekam na nowości, zwłaszcza na historyczne.

Pozdrawiam i proszę o więcej zdjęć.


Ciesze się, że się podoba chodz z tym dojrzałym jak widzę z roku na rok coraz więcej pracy. Róże już zaczynają, bardzo dużo pąków mają ale obawiam się o nie bo pogoda za mokro dla nich, dziś znów leje i probnozy bardzo burzowej pogody, nie lubie oprysków i unikam ale chyba w tym roku się nie obejdzie. Oj bardzo ciekawa jestem u Ciebie spektaklu, masz cudne róże, mam już wybrane od Ciebie dwie ale niestety nie udało mi się już kupić. Bum w tym roku na ogrodnicze Pozdrawiam








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:59, 05 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
GorAna napisał(a)
Danusiu, chcialam wybrac jedno najpiekniejsze zdjęcie i nie mogę się zdecydować
Wszystko kolorowe, dojrzałe i cudnie skomponowane.
U mnie też zaczynają rozwijać się pierwsze róże.
Pozdrawiam


Dlatego ich tyle zamieszczam, robienie zdjęc od lat to moja wręcz obsesja więc czasami męcze tymi zdjęciami
Jeszcze wiele mi brakuje , mam miejsca nad którymi myśle bo muszę je przerobić, mam też dziury po bukszpanach Najpierw była susza a ostatni miesiąc ciągle coś przesadzam, pikuje, rozmnażam i konca nie widać
Twój ogród to perfekcja, pozdrawiam

Rodki jakoś nierówno kwitną w tym roku ale za to dłuzej bo zimny maj mieliśmy
Ten jest piękny, mam je dwa w różnych miejscach najpózniej zakwitają

Rasputin ciemny, w rzeczywistości bardziej intensywny .


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 15:06, 05 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Danusiu cudowna odsłons Twoich włości


Dużo się pozmieniało od czasu jak byliście, to już też trochę czasu upłynęlo. Roboty mam coraz więcej a siły też już ubywa ale lubie tą pracę w ogrodzie a w tym " nowym świecie" co nam przyszło żyć to jest lekiem na wszystko.





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 15:20, 05 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Sonka napisał(a)
Przytuptałam, bo zwabiły mnie lilie z wątku i zobaczyłam naturalnie piękny ogród. Ładny ten Twój buk Tricolor, też go miałam, ale na początku wiele drzew zniszczyło mi się po prostu.
Teraz już rezygnuję z drzew dużych, boję się zbytniego zacienienia.
A tak ogólnie to wszystko masz ładnie poprowadzone a stare drzewa dodają klimatu. Lilii też mam sporo , zresztą ja mam trochę taki misz masz, bo zbyt wiele roślin mi się podoba.


Cieszę się, że mnie odwiedziłaś. Ten buk już jest bardzo duży, rośnie jak szalony, odstąpił mi go kiedyś taki dziadek co prowadził szkółkę bo miał go dla siebie i dostałam go pod warunkiem, że będe o niego dbała bo jak mi powiedział idzie w dobre ręce. Szkólkę prowadzą jego wnuki i dalej u nich lubie kupować. Dzrzewa są piękne ale masz racje, że z czasem z nimi też problem, tak jak u mnie z sosnami i świerkami. Ale w upały cień, tlen no i ptaków mamy bardzo dużo Też mam misz-masz chodz walczę z tym i staram się grupami sadzić ale różnie potem bywa
Teraz ciesze się rodkami a za chwile będzie różany raj







____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 15:31, 05 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Tulipanowiec ma pąki, wszystko teraz kwitnie i pachnie, tylko słonka brak.









____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 16:08, 05 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Posadziłam macierzankę cytrynową no i już ciut liliowo Pąki na bukietowej







____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies