Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

marba 19:58, 12 cze 2020


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
danuta_szwajcer napisał(a)







Danusiu, cały Twój ogród urzeka, ale to zdjęcie szczególnie mnie zachwyciło.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
danuta_szwajcer 11:13, 14 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Fantastycznie Ci kwitną róże. Ja też czekam na zagadkowe marketowe ale deszcze wszysto spowolniają lubisz pnące...a ja chyba źle zrobiłam że kupiłam pnącą. Łatwiej mi zapanować nad parkowymi.

Mostek super...czekam aż się wpasuje w otoczenie oczka ta czerwień. Irenka też ma czerwony, niebieski zakątek...więc jestem ciekawa Twoich rozwiązań Będziesz mieć tam dużą rewolucję?

Łukasz na tym zdjęciu miał właśnie tyle lat co myślałaś. Teraz ma 12.



Róże opanowały teraz ogród, wszędzie pąki róż, dużo jeszcze dopiero rozpocznie, pózniej niż w poprzednich latach. Co do rewelucji tego miejsca no to zobaczymy, będe miała dużo czasu do przemyśleń bo wnusie będą to będe siedzieć i myśleć, czas w ogrodzie będziemy spędzać bo u nas wokół epidemia szaleje. Mam też pomysł dla dziewczynek do ozdobienia pnia

Bajazzo kwitnie jako jedna z pierwszych jestem nią oczarowana Angela pomimo mocnego cięcia poszła nawet na drzewoZdrowe mocne róże


louise odier chyba najmocniej pachnie i tez pierwsza kwitnie



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 11:24, 14 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)

Danusiu, cały Twój ogród urzeka, ale to zdjęcie szczególnie mnie zachwyciło.


Miło, że jesteś Basiu Ten rodek ma same zalety, ogromne kwiaty ale też jest bardzo sztywny i grube liście, rośnie jak szalony po Calsap to mój ulubiony.
Teraz mam różany ogród, ale kwitną i jaśminy, żylistki, wiciokrzewy, irysy, ostróżki itp... trudno mi to wszystko pokazać.










____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 13:23, 14 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
A to moja NN kupiona jako pnąca angielska, nowy nabytek, troche wygląda jak Pilgrim, zmienia kolory w miarę rozwiktania i ma taki żólty środek, pachnie.



Zakwitł tulipanowiec, ma jeszcze dużo pąków



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:42, 15 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Róże się rozkręcają, wszystko inne też kwitnie, więc u mnie kolorowo








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:47, 15 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:56, 15 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632


Te powyżej Veilchenblau dopiero zaczynają a te poniżej cudna Bajazzo i Angela, która dopiero zaczyna







____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 22:49, 15 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Ach te róże
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ElaS 23:00, 15 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Dech zapiera. Róże masz takie piękne
____________________
Malwowy ogród
Gosialuk 18:59, 16 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
danuta_szwajcer napisał(a)



Jak cudnie. Te pnące róże zachwycają. A jak musi teraz u ciebie pachnieć.
Powiem ci, że róże mi się coraz bardziej podobają, gdyby tylko nie miały kolców i były łatwiejsze w uprawie. Na razie u mnie na różach pnących nn rozrabia skoczek różany. Opryskałam mospilanem wieczorem, a rano już padał drobny deszcz i nie wiem czy oprysk zadziała. Zastanawiam się czy nie ściąć ich po kwitnieniu na wysokość 30 cm? Miałoby to sens? Boję się, że przeleci róże okrywowe,które posadziłam wiosną.
Śliczna ta róża.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies