Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Agania 18:14, 05 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pięknie Danusiu nadrobiłam u Ciebie, kolor wnoszą rh i perukowiec z bukiem trikolorem
U mnie dla rododendronów jest za mokro, a hakonki też wygniwają, mnie się wydaje, że one lubią raczej sucho, albo po prostu żyznej i przepuszczalnej gleby
Ogród odpicowany, teraz czas pomału odpocząć, też bym chciała pomału wyluzować ogrodowo
Pozdrawiam i czekam na róże
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
greg66 20:48, 05 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
https://www.youtube.com/watch?v=G7Pq9bcJgvw

Do pięknych obrazów zostawiam piosenkę,
z dedykacją
Miłego Weekendu
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Urszulla 20:53, 05 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Mostek przyszedł i .....
Fajnie się Twój dojrzały ogród ogląda.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ewsyg 21:27, 05 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Danusiu, ależ pięknie prezentują się rododendrony. Moje też maja mnóstwo kwitów. Zdradź, które róże z moich skradły Twoje serce
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Dorota123 00:26, 06 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Lubię Twój ogród za te energetyczne kolory, a jak jest tyle koloru to nigdy nie jest nudno.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
danuta_szwajcer 13:30, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Agania napisał(a)
Pięknie Danusiu nadrobiłam u Ciebie, kolor wnoszą rh i perukowiec z bukiem trikolorem
U mnie dla rododendronów jest za mokro, a hakonki też wygniwają, mnie się wydaje, że one lubią raczej sucho, albo po prostu żyznej i przepuszczalnej gleby
Ogród odpicowany, teraz czas pomału odpocząć, też bym chciała pomału wyluzować ogrodowo
Pozdrawiam i czekam na róże


Do odpicowanego to mu daleko brakuje ale staram się jak mogę, sama go obrabiam, łącznie z koszeniem M tylko drogę kosi no i pospawa mi podpory do róż, czy pergole to też sam robił ale cały ogród to już na mojej głowie a sama wiesz ciągle przycinanie, pielenie , podlewanie no teraz to aż za mokro już co nie jest dobre dla róż, już widze, że niekore żółkną liście. Hakonki lubią wode ale przepuszczalny grunt. Oj dużo się napodlewam rodków bo one w większości są pod drzewami, ale jak kwitną to cieszą oko bardzo.
Ten to jakiś gigant dla porównania moja dłon.




Wiciokrzew





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 13:37, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
https://www.youtube.com/watch?v=G7Pq9bcJgvw

Do pięknych obrazów zostawiam piosenkę,
z dedykacją
Miłego Weekendu


Bardzo dziękuje
Wczoraj była piękna pogoda to korzystaliśmy z dobrodziejstwa ogrodu
Teraz kwitną oprócz rodków też i krzewuszki i zaczynają żylistki i jaśminowce









____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 13:49, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Mostek przyszedł i .....
Fajnie się Twój dojrzały ogród ogląda.



Tydzien temu w sobotę musiał być w domu skręcany / 160śrub/ bo lało, potem czekanie na pogode by malować a że boki wymyśliłam se na czerwono to ta farba jakaś dziwna bo cięzko schnie i aż trzy razy malowane więc znowu schnie by poskladac no i jeszcze wylał farbę czerwoną na siebie i na płytki z tyłu domu echhhh....., więc mam pikasso


A z tym dojrzałym ogrodem to mam coraz więcej pracy, póki co mam dużo czasu to pracuję w nim po 10 godzin i końca nie widać. Najpierw susza, teraz za dużo wilgoci na róże. Tylko wszystko przycinam i podwiązuje
Ale jak zaswieci słonko to cieszy kolorem no i zapachem
Ta czerwona róża jest cudna ale duża i jak pada to od ciężaru zwisa wszystko. Pięknie pachnie NN








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:00, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ewsyg napisał(a)
Danusiu, ależ pięknie prezentują się rododendrony. Moje też maja mnóstwo kwitów. Zdradź, które róże z moich skradły Twoje serce


Moje serce skradły
biała Bouquet Parfait
Giardina
Piruet


Irysy u mnie jedne już przekwitły, inne mniej kwitną a niektóre dopiero zaczną.

____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:10, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Lubię Twój ogród za te energetyczne kolory, a jak jest tyle koloru to nigdy nie jest nudno.


Zawsze mi się wydaje, że jak tyle mam drzew i zielone wokół to żeby było widać te kwiaty to muszą mieć takie kolory, chodz ostatnio bardzo lubie biały i niebieski. To tak jest jak się wszystko podoba
Ta azalia/prezent od Beatki z O/ pachnie i kwitnie zawsze na koncu.






____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies