Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 10:20, 01 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Hakonki ładnie igiełki pokazują a po deszczu to w oczach będą rosły tak jak i hosty. Gorzej z elatą bo przymroziło i dziwny kolor ma a trzy mocno korzenie podgryzione od nornic echh a tak je lubie.







____________________
Liliowo i kolorowo:)
GorAna 17:27, 01 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
Danusiu, napasłam oczy wiosennymi widokami i zauroczył mnie czerwony mostek
Bardzo ładnie się prezentuje
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
danuta_szwajcer 08:44, 02 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
GorAna napisał(a)
Danusiu, napasłam oczy wiosennymi widokami i zauroczył mnie czerwony mostek
Bardzo ładnie się prezentuje
Pozdrawiam


Dziękuje bardzo, tez go lubie chodz mój M nie chciał mi go malować na czerwono a ja się uparłam i teraz przyznaje, że dobrze
Ale super deszcz mamy, zaraz widać jak się zazieleniło, może jutro jakieś nowe fotki uda się zrobić.





____________________
Liliowo i kolorowo:)
greg66 08:54, 02 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Danka wiosenne widoczki są bardzo pozytywne po zimnych dniach. Piękne. Czy na ostatnim zdjęciu to peonia? Myślę o kupnie ale ona chyba za bardzo wymagająca na moją ziemię
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
danuta_szwajcer 09:57, 02 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
Danka wiosenne widoczki są bardzo pozytywne po zimnych dniach. Piękne. Czy na ostatnim zdjęciu to peonia? Myślę o kupnie ale ona chyba za bardzo wymagająca na moją ziemię


Tak to piwonia drzewiasta, pokusiłam sie rok temu no i cieszy, ze zakwitnie, posadz one są cudnej urody, dokupiłam dwie w tym roku, potrzebują dużo miejsca i zacisznego no i u Ciebie cieplej niż umie.Oczarowały mnie w Pradze no i u Ireny Ciesze sie z tego deszczu w oczach się zazielenił, bardzo wszystko pózno tej wiosny. Pozdrawiam

Ostatnio prymulki coraz bardziej mi się podobają i przesadzam, dosadzam bo z tulipanami to kłopot to jednorazowe cebule.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Milka 11:39, 03 maj 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piwonie drzewiaste spisały się, będziesz mieć kwiecie A widzę, że Ealty juz też u ciebie kwitną.
Pogoda dupy
Ale może choc po południu będzie lepiej. Buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 16:59, 03 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Piwonie drzewiaste spisały się, będziesz mieć kwiecie A widzę, że Ealty juz też u ciebie kwitną.
Pogoda dupy
Ale może choc po południu będzie lepiej. Buziaki


No z piwoni to sie ciesze jak dziecko. Elaty kwitną ale gorzej z tymi podgryzionymi, cos tam wypuszczaja. No ja poszłam wieszać pranie no i znowu zostałam na dwie godziny tak tu przyjecial, zaczelam zrywać winobluszcz z warsztatu bo szkoda wyremontowanego dachu a potem jeszcze kosiarke wziełam i za domem porobilam tam mniej wiało ale zimny wiatr bardzo brrr.
Przy okazji zrobił mi M fotke by pokazać jak duża jest magnolia, juz opadaja kwiaty.








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:01, 03 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Rodek czerwony w koncu zaczyna, tawuły też





____________________
Liliowo i kolorowo:)
greg66 18:06, 03 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Pojadę do siebie do szkółki bo oni chyba mają drzewiaste, przez neta nie chcę kupować bo drogo. Zresztą u mnie też sie cenią ale sam sobie wybiorę.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
danuta_szwajcer 18:41, 03 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
Pojadę do siebie do szkółki bo oni chyba mają drzewiaste, przez neta nie chcę kupować bo drogo. Zresztą u mnie też sie cenią ale sam sobie wybiorę.


Dobry wybór, ja tez wole sama sobie wybrać, no u nas kupowałam po 35 ale duzy wybor był. Jeszcze chce derenia kupić , bo mam zwyklego a chce tego co tak pięknie kwitnie. Po drugim szczepieniu się umówimy

Poki co brzoza powoli rusza.



Bardzo lubie niezapominajki i pozwalam im wszedzie rosnąc i przez to nie plewiłam by ich nie powyrywać.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies