Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Urszulla 11:47, 18 kwi 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Super fotki, jak zwykle u Ciebie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
greg66 19:07, 18 kwi 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Pomimo zimna już masz bardzo wiosennie. Od jutra cieplej ma być to pewnie wystartują u mnie brzozy już mają listeczki.
Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=0Fy7opKu46c
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Dorota123 17:21, 19 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Czytam o pracach na wielu frontach, i ogrodowych tyłach, których ja nie widzę. Roślinki ładnie kwitną, donice obsadzone. Może w końcu przyjdzie wiosna.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Milka 10:25, 21 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękna wiosna jakoś mi ten mostek umknął, a taki ładny. No to macie roboty, my też, ale z powodu pogody jeszcze nie zaczęliśmy.
Powolutku, oby tylko w kondycji byc, mam nadzieję, że nic ci się nie stało, buziaki kochana
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 13:56, 21 kwi 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Super fotki, jak zwykle u Ciebie


Dziękuje, wiosennie coraz bardziej, kloniki juz wypuszczają listki a złotliny już tez za chwile obsypia sie kwiatami, pozdrawiam

____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 13:58, 21 kwi 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
Pomimo zimna już masz bardzo wiosennie. Od jutra cieplej ma być to pewnie wystartują u mnie brzozy już mają listeczki.
Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=0Fy7opKu46c


No u nas juz cieplet i slonko i nawet burza była tylko mnie unieruchomiło i tylko z okna podziwiam.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:04, 21 kwi 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Czytam o pracach na wielu frontach, i ogrodowych tyłach, których ja nie widzę. Roślinki ładnie kwitną, donice obsadzone. Może w końcu przyjdzie wiosna.


Oj na wielu i jeszcze troche zostało ale pandemia nas tez przychamowała, po drugiej dawce szczepionki będziemy juz bardziej bezpieczni, teraz sie jeszcze chronimy a nie wszystko da się kupic przez internet czasami musze np. plytki na schody zobaczyc, dotknac.

A to czesc wiaty, jeszcze pokrycie dachowe i oblachowanie, juz cały material czeka ale po drugiej dawce dopiero bedzie konczył bo pomoc syna potrzebna.








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:12, 21 kwi 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Piękna wiosna jakoś mi ten mostek umknął, a taki ładny. No to macie roboty, my też, ale z powodu pogody jeszcze nie zaczęliśmy.
Powolutku, oby tylko w kondycji byc, mam nadzieję, że nic ci się nie stało, buziaki kochana


No mostek od zeszlej wiosny dopiero bo sobie wymysliłam by przykryc oczko, nie mam sił na czyszczenie go.
Teraz i wnuki mają radochę z niego i latem i zimą
Jeszcze ławka czeka w kolejce u M do zrobieniaNo własnie zdrowie i kondycja, Marek zadbał ostatnio bardzo o kondycje stał się rowerzystą i z powodu zdrowia ma mniej juz 26kgAle i energii więcej a ja mu wymyślam cały czas robotę hihihi. Mnie unieruchomiło- kręgoslup własnie czekam na teleporade.
Pozdrawiam i duzo sily i zdrowia





____________________
Liliowo i kolorowo:)
Ania111 11:37, 22 kwi 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
danuta_szwajcer napisał(a)


Oj na wielu i jeszcze troche zostało ale pandemia nas tez przychamowała, po drugiej dawce szczepionki będziemy juz bardziej bezpieczni, teraz sie jeszcze chronimy a nie wszystko da się kupic przez internet czasami musze np. plytki na schody zobaczyc, dotknac.

A to czesc wiaty, jeszcze pokrycie dachowe i oblachowanie, juz cały material czeka ale po drugiej dawce dopiero bedzie konczył bo pomoc syna potrzebna.











Danusiu

Ale masz ładnie
____________________
Ania Spelnione marzenie
Dorota123 16:06, 22 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Fajna ta wiata, będziecie zabudowywać, czy będzie też służyć jako weranda?
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies