Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

greg66 19:17, 03 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
ja mam na 02.VI.

https://www.youtube.com/watch?v=l9bEpib1roE
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Urszulla 21:43, 03 maj 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Danusiu, te późniejsze magnolie bardziej cieszą. Piwonie to fajna sprawa, są chyba długoletnie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 13:31, 06 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
ja mam na 02.VI.

https://www.youtube.com/watch?v=l9bEpib1roE


No i git, to w czerwcu mam nadzieję, że się uda. Znalazłam fotke z Pragi, piwonii drzewiastej, ktore mnie tam oczarowały i w kazdym ogrodzie rosły. Ta akurat juz przekwitała.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 13:36, 06 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Danusiu, te późniejsze magnolie bardziej cieszą. Piwonie to fajna sprawa, są chyba długoletnie.


No właśnie dziś kupiłam Susan bo ma fajny pokrój i kwitnie i pózniej i dwa razy. Ale do mojej starej mam ogromny sentyment i cieszy zawsze jak zakwita.
Dwa dni znowu odchorowałam ale dziś ide zaraz sadzić bo pokupiłam rozne w wiekszosci sezonowe, drozyzna straszna, a magnolie to posadzimy w sobote, bo duza dziure trzeba



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Milka 10:46, 08 maj 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale wielka ta magnolia Susan są wspaniałe, na plus, że bardzo wytrzymałe
Danusiu, rodek czerwony migiem u ciebie, u mnie CW na razie startują.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 10:36, 16 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dziś dzien niezapominajki, bardzo je lubie i przez to nie mam jeżówek bo je przysłaniają a potem je wyrywam razem z niezapominajkami echh no cóz albo slimaki zjadają a tych znowu plaga.



Obiela w tym roku mało ma kwiatów



Zachwycam się nieustannie kwiatem piwoni, chodz kupiłam biało-różową to zakwitła tak, ale mi się podoba.



Wczoraj przesadzałam brunery bo mi się mieszały z niezapominajkami i zgapiłam od Irenki, nie zdążyłam zrobic fotek bo mnie deszcz wygonił.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 10:45, 16 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Ale wielka ta magnolia Susan są wspaniałe, na plus, że bardzo wytrzymałe
Danusiu, rodek czerwony migiem u ciebie, u mnie CW na razie startują.


No własnie musiałam wybrać wytrzyała do mojego ogrodu, no i większą bo stwierdziłam, że juz nie mam aż tyle czasu by czekać aż zakwitnie, teraz ponownie od zakupu zakwitła i ma 15 kwiatków nowych. Rodek czerwony teraz jest ozdobą, zaczynają kolejne i azalie. Mam tyły na wszystkich frontach a fotki są z dni upalnych, teraz już inaczej bo rośnie wszystko w oczach. Nie wyrabiam. Wczoraj cały dzień pracowałam w ogrodzie aż mnie deszcz przegonił pod wieczór. Dziś leje.







Ligustr do ciecia już


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 10:52, 16 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632


W czasie upału a było u nas ponad 30C buki w oczach rozwinęły listeczki tak jak i perukowce.



Lubie złotliny bardzo energetyczne





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 10:56, 16 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
No i buk, berberysy nadają koloru


Dereń kwitnie






____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 11:03, 16 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Zakwitł wiciokrzew


Moje ulubione elaty, trzy podgryzione przez nornice marne ale odrastają, może je uratuje.











____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies