Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród średniowieczny i nie tylko

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród średniowieczny i nie tylko

Pszczelarnia 12:13, 24 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
MarekW napisał(a)


Niebiesko i biało - fajny klimat.

Te irysy germańskie są urokliwe. Czy one nie łamią się, nie łapią grzyba? Jakie są?

Dobrze, że jest fb, to Cię widać.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
MarekW 22:48, 24 lip 2017


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
monteverde napisał(a)

Marek przeczytałam teraz końcówkę 16 i z 17 roku, mam straszne zaległości u ludzi na wątkach, czasami oglądam same zdjęcia ale o pisaniu nie ma mowy róże ślicznie kwitły ja szukam róży Queen Anne ale nie znalazłam w naszych szkółkach chciałabym ja mieć z wiadomych powodów postaram się bywać częściej na O., a co do zaproszenia to Ela też zaprasza i pozdrawia ta 3 to co za róża?

Aniu ta 3 róża to rokoko bardzo ją lubię bo taka zmienna jest i nieokrzesana . A cóz takiego porabiasz, że Ty nie masz czasu na Ogrodowisko toż Ty zawsze byłaś pierwsza Jeśli chczesz to mam Mary Ann też piękna jest
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
MarekW 22:51, 24 lip 2017


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Pszczelarnia napisał(a)


Niebiesko i biało - fajny klimat.

Te irysy germańskie są urokliwe. Czy one nie łamią się, nie łapią grzyba? Jakie są?

Dobrze, że jest fb, to Cię widać.



Ewo te irysy u mnie są bezproblemowe, pięknie kwitną tylko jak za dużo deszczu to im szkodzi, nigdy się nie łamały, ale czasem mogą się wykładać bo ogromne kwiaty mają. I dzięki za inf.nie wiedziałem że to są germańskie irysy.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
abiko 22:56, 24 lip 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8405
Marek ależ wszystko urosło a jeszcze niedawno pamietam jak planowałes co to za biała róża u ciebie?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
MarekW 23:02, 24 lip 2017


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
a która? zacytuj zdjęcie bo mam koka białych
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
ElzbietaFranka 23:59, 26 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Witam Marek. Przyszlam od Renii z ogrodow japonskich. Przejrzalam twoj watek od poczatku i pozniej 20 str konca.

Twoje pierwsze wpisy mnie zaskoczyly bedac historykiem sztuki.

Pomijajac wszystko zgromadziles w ogrodzie przepiekne rosliny. Roze eleganckie bardzo ich duzo. Rabata pod murem bardzo ladna tlem jest mur.

Pokus sie aby na ten mur/parkan posadzic bluszcz zimozielony delikatnie nie duzo tego bluszczu pod kontrola, ja bym tak zrobila, myslałes o tym.
Moze sie myle, ale w sredniowiecu juz bluszcze byly.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
MarekW 19:13, 27 lip 2017


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Dzięki Elu za sugestie, nie myślałem o bluszczach w tym miejscu bo mocno słoneczne jest, a bluszczy mam mnóstwo na skarpie pod i na kasztanach.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Andrzej_ 21:15, 27 lip 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Cześć! Oglądałem Twój ogród przez płot 2 lipca Jest piękny i bardzo elegancki!
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
MarekW 21:19, 28 lip 2017


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Pazdzierzowy napisał(a)
Cześć! Oglądałem Twój ogród przez płot 2 lipca Jest piękny i bardzo elegancki!

Haah miło słyszeć pochwały, ale chwastów też ciągle moc do ogarnięcia. Dołączam zdj. z 2 lipca
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
monteverde 11:20, 05 sie 2017


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
MarekW napisał(a)

Aniu ta 3 róża to rokoko bardzo ją lubię bo taka zmienna jest i nieokrzesana . A cóz takiego porabiasz, że Ty nie masz czasu na Ogrodowisko toż Ty zawsze byłaś pierwsza Jeśli chcesz to mam Mary Ann też piękna jest

Mareczku pracuję ciężko na rachunki a w domu po powrocie czasami po 19.00(wracam) trzeba też ogarnąć a różę pewnie,że chcę, pokaż zdjęcie buziolki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies