Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród średniowieczny i nie tylko

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród średniowieczny i nie tylko

MarekW 17:54, 30 kwi 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
I jeszcze pokażę co jest dalej za placem i rabatkami, tam w tle gdzie widać drzewo przed kamienicą Otóż to drzewo to dereń jadalny (niezła z jego owoców dereniówka wychodzi) i jest bardzo stary, nawet oceniany jako jeden ze starszych okazów na Podkarpaciu (ponad 100-letni)

tutaj kwitnąca gałązka dereniowa i widok na skarpę, okrytą agrowłókniną z barwinkiem. Miałem tej wiosny z tym sporo pracy bo wiatr zrywał włókninę i trzeba było ciągle poprawiać, teraz już jest dobrze i mam nadzieję że jak barwinek ruszy to się skończą kłopoty

a tu widok w kierunku ogrodu średniowiecznego, ten półksiężyc to bodziszki, już nie mogę się doczekać kiedy zakwitną - to już niedługo

a tu skarpa z drugiej strony obsadzona też barwinkami a w tle irgi, przy samych drzewach bluszcze, ale jeszcze ich nie widać. nasadzenia są niewielkie bo robione jesienią ale już wkrótce ruszą i będzie mam nadzieję pięknie

____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Sebek 17:58, 30 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Suuuper widoki na te zielone plamki we włókninie, nasadzenia obfite, ale efekt będzie niedługo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
MarekW 18:01, 30 kwi 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Reszta ogrodu czeka na urządzenie, a ja już nie mogę się doczekać . W przyszłości pokażę jak inne miejsca zostaną urządzone (projekt już jest w trakcie realizacji ), choć ciągle to plac budowy. Tutaj tylko jedno zdjęcie na potwierdzenie.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
zielona11 20:39, 30 kwi 2011

Dołączył: 01 kwi 2011
Posty: 174
Witaj Marku, po cichu Ci kibicuję Wprawdzie już chyba za późno na inspiracje, ale przypomniałam sobie, że mam parę zdjęć z malborskiego dziedzińca. Oto one (jeśli można):





____________________
Pozdrawiam, Agnieszka - Mój księżycowy krajobraz
Joanka 21:18, 30 kwi 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Marku, jak dla mnie już jest pięknie! Skarpa i bodziszki rewelacja!
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
MarekW 23:11, 30 kwi 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Aż chce się pracować przy takim dopingu Pozdrawiam
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Michael 17:32, 01 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Marku Ciekaw jestem jak wygląda projekt Twojego przedsięwzięcia?? bo wszystko zapowiada się, że ho ho aż miło patrzeć jak pracę idą do przodu .... trzymam kciuki za powodzenie ...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Danusza 17:36, 01 maj 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
OoOooo ale ogrom odwaliłeś! jestem pod wrażeniem efekt będzie super!
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
monteverde 14:48, 04 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marek już się coraz więcej wyłania, już nie długo będziesz oglądał zdjęcia z budowy, a jak tam powojniki? posadzone?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
MarekW 17:15, 04 maj 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Się wyłania dzisiaj też popracowałem trochę, dam później zdjęcia. A powojniki jeszcze nie kupione, na razie walczę z rabatkami, aby zdążyć jak przyjdą róże. W sumie to dobrze że się przeciąga ta dostawa, bo jeszcze połowa ogrodu w powijakach.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies