Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wątek o tym, że ......nie umiem:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wątek o tym, że ......nie umiem:)

Agacia 11:50, 05 cze 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Jagna, gratuluję rozwijającego się prężnie wątku i warzywnika
____________________
~ W ogrodniczkach ~
abiko 11:52, 05 cze 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
100-tka..gratuluję o warzywniaku już pisałam
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Gardenarium 14:09, 05 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Świetnie sobie radzisz tym "nieumieniem". A rury drenarskie to doniczki "najwyższych lotów"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jagna 18:37, 05 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Pszczelarnia napisał(a)
Jagno, warzywnik smaczny i piękny. Więc piękno musi być pożyteczne i tak jest u Ciebie. Ja bym dołożyła aksamitek wszędzie.


Z aksamitkami to była taka historia, ze miałam kleske urodzaju i powydawałam i nagle zostałam tylko o kilku. Za rok będzie bardziej kwietnie. bo teraz na sianie chyba za poźno już.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Jagna 18:40, 05 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Agacia napisał(a)
Jagna, gratuluję rozwijającego się prężnie wątku i warzywnika


Oj Agacia z tym "prężnie" to chyba ironicznie

Nie dbam o niego za bardzo. Ale jakoś tak nie mam daru do tego.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Jagna 18:41, 05 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Gardenarium napisał(a)
Świetnie sobie radzisz tym "nieumieniem". A rury drenarskie to doniczki "najwyższych lotów"


No powoli sie uczę. Kiedys mi sie uda stworzyc ten ogródek.
A jak Tobie sie podobają moje "wtyczki" w kwiatach?
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
KasiaFa 21:00, 05 cze 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 19
Co ja tu dzisiaj widzę 17 powiadomień do wątku!!!! Myślę sobie "Co ta Jagna tam wywija, że tak dużo osób pisze?" Dołączam się do serdeczności. To twoje "nieumiem" jest wspaniałe. Dlatego życzę Ci doby co ma 48 godzin słonecznych (jakieś 25 stopni ), które nie meczą lecz koją zapracowaną miłośniczkę ogrodów. Jeszcze raz pozdrawiam sąsiadka Kasia.
____________________
W życiu liczy się tylko jedno – to, co po sobie pozostawisz. Nie słowa mają największe znaczenie, ale czyny.Jodi Picoult
Jagna 21:57, 05 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
KasiaFa napisał(a)
Co ja tu dzisiaj widzę 17 powiadomień do wątku!!!! Myślę sobie "Co ta Jagna tam wywija, że tak dużo osób pisze?" Dołączam się do serdeczności. To twoje "nieumiem" jest wspaniałe. Dlatego życzę Ci doby co ma 48 godzin słonecznych (jakieś 25 stopni ), które nie meczą lecz koją zapracowaną miłośniczkę ogrodów. Jeszcze raz pozdrawiam sąsiadka Kasia.



Kasiu no Ciebie tu brakowało do kompletu. Teraz już mi jest jak w niebie
Dziękuję za tą dobę - byłaby idealna jakby koiła a nie męczyła- normalnie 25 stopni mnie zabija
Taki tym zimnolubny.
A kiedy Ty założysz swój watek ?
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Przetacznik 22:03, 05 cze 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Ja też jestem pod wrażeniem warzywnika i tego naburmuszonego kota też i Twoje łubiny - fiolety - piękny odcień i jakoś tak po królewsku z tymi ozdobami na bliższym planie, fajnie!
____________________
Jagna 22:16, 05 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Przetacznik napisał(a)
Ja też jestem pod wrażeniem warzywnika i tego naburmuszonego kota też i Twoje łubiny - fiolety - piękny odcień i jakoś tak po królewsku z tymi ozdobami na bliższym planie, fajnie!

Przetaczniku łubin mam po 3 latach jego niobecnosci. Zaginął jak zmarła ostatnia mieszkanka domu w którym mieszkam. W tym roku zadziwił mnie. Mam 2 odcienie fioletu, 2 odcienie różu i kremowy. Uwielbiam je.
Uwielbiam tez twój ogrod. Zaglądam tam co chwilke bo jest taki uroczy. I twoje odnawianie mebli i te błękity, masz tam wszystko co ja chciałabym mieć ale jakoś nie mam odwagi. Szczególnie ten lazurowy kolor.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies