Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wątek o tym, że ......nie umiem:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wątek o tym, że ......nie umiem:)

Jagna 07:59, 11 lis 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Hej dziewczyny dziękuję, u mnie w porządku, sporo się działo u mnie, niestety nie ogrodowo więc się nie ma czym chwalić. Miałam spore straty, bo po padłych bukszpanach padło mi też 76 szt świerka serbskiego. w ten sam sposób nagle zaczęły żółknąć az uschły, a miały na wiosnę juz takie ładne przyrosty.
Warzywniak jedynie rodził tak , ze miałam klęskę urodzaju chwilami.
Prawdopodobnie dalej będę miała bardzo ograniczony czas na buszowanie po forum, ale zapewne więcej niż w poprzednich miesiącach,

Pozdrawiam Was serdecznie
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
hanka_andrus 08:50, 11 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Straty nie cieszą, cieszymy się natomiast,że odzywasz się.To znaczy ,że ogrodowe porażki mobilizują w jakiś sposób.
Miłego dnia i ......zaglądaj częściej.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Agacia 09:08, 11 lis 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Ojej, Jagna, fajnie, że zajrzałaś! Czasem tak jest, że nie ma na nic czasu, ale na szczęście wątek nie zając, zawsze tu będzie
Świerki - ale przykro Ale wiesz co to za choróbsko? Trzeba jakoś to powstrzymać, żeby nie rozeszło się na kolejne rośliny!
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Gardenarium 18:39, 12 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
cześć, witamy po przerwie, o diecie poczytałam... ale dlaczego świerki padły, podejrzewam zalanie ..no bo co innego?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jagna 20:42, 12 lis 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Gardenarium napisał(a)
cześć, witamy po przerwie, o diecie poczytałam... ale dlaczego świerki padły, podejrzewam zalanie ..no bo co innego?


Witaj Danusiu,

Ja nie mam pojęcia ale padały jak te bukszpany, zalane na pewno nie były, za to mogę sobie obie ręce uciąć.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Tess 20:52, 12 lis 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Jagna, fajnie, że wróciłaś
Nie przepadaj już na tak długo

Pytanko mam - ile popiołu drzewnego dodawałaś do ukorzeniania bukszpanów?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
monteverde 21:06, 12 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Jagna fajnie , że się pojawiłaś, teraz zapewne będziesz częściej, bo i pogoda nie sprzyja ciągłym pracom w ogrodzie i powtórzę za Tess, nie przepadaj już na tak długo, przykra sprawa z sadzonkami, ale zrobisz nowe laurowiśnie od Ciebie świetnie rosną choć powoli

Tess ja nie dawałam popiołu do ukorzeniania bukszpanów
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Jagna 19:02, 12 gru 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Hej , no i jak widac Aniu nie było mnie od miesiaca. Niestety zmiany w pracy , a właściwie sidziby , spowodowały, ze mój listopad miał 5 tygodni.
Teraz wcale nie jest lepiej, a dodatkowo robie pierniki dla znajomych.
W tym roku nawet nie wystawiałam na allegro i ebay, bo "pantoflem" i tak więcej zamówień niż w zeszłym roku.
Obstawiam zatem, ze posiedze z wami dopiero w styczniu.
Ale myślę o Was często, bo Ogrodowisko mam ustawione jako stronę startową.
Pozdrawiam ciepło ze śnieżnego Siedlikowa.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
hanka_andrus 19:30, 12 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Hej! Jagusiu miło Cie widzieć! Tak myślałam,żeś zarobiona powyżej uszu,Dobrze,że już się normalizuje.
Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Jagna 19:33, 12 gru 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
no normalnie to bedzie dopiero po świetach- a przynajmniej taka mam nadzieję. Bo juz grudzień miałam mieć spokojny, gdy tymczasem w pracy od 7 do 17, i wracam sponiewierana,
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies