Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

Margarete 17:29, 10 mar 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Aga już pięć lat ....u mnie też w marcu minęło pięć. Kilka dni przed tobą się tu na forum ujawniłam bo oglądałam anonimowo forum z miesiąc wcześniej.
Gratuluję cudnego ogrodu i wspólnych z nami spędzonych pięciu lat. Bogdzią ma rację - chwała ci za to że dzielisz się tu z nami swoim cudnym ogrodem. Świetnie że mamy szansę cieszyć oczy twoimi widokami.
Żagwinowych poduch zazdroszczę. I już nie mogę się doczekać kolejnych fotek.
O serdeczności płynącej od ludzi z forum, o przyjaźniach i wsparciu nie będę się rozwodzić bo o tym już wspominałam nie raz. Warto tu być!!!
Buziaki zostawiam i kwiatuchy z mojego ogrodu !
Trzymaj się Aga!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Agania 20:16, 10 mar 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ach te żagwiny u Ciebie
....czekam na tegoroczne
Na widok róż warjuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 06:54, 11 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gratuluję stażu
Moje zagwiny bidne tez, nie wiem czy mrozy, czy psie deptanie, sciskam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasiek 08:10, 11 mar 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ach te twoje cudne żagwiny - znak rozpoznawczy Jurajskiego razem z tymi skałami.... Cudowny klimat, a każdy rok dodaje kolejnego uroku
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
GorAna 12:58, 11 mar 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Moje żagwiny też dostały mrozu, ale wiem już z ubiegłego roku, że sobie poradzą
Pozdrawiam Agnieszko
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Madzenka 16:52, 11 mar 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Morze żagwinowe zachwyca!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malgorzata_s... 19:46, 11 mar 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kochana Twój ogród jak wiesz to jeden z moich ulubionych Powtórzę za Bogdzią wiele byśmy stracili gdyby Cie tu nie było Buziaki kochana
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paniprzyroda 21:19, 12 mar 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Agnieszko jaki to jest/był poliwęglan, co się sypie po trzech latach? Czy to poliwęglan lity?





____________________
Dwa ogrody
Anitka 14:01, 18 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Zmartwiłaś mnie tym poliwęglanem. Też u nas trzeci sezon i jest kiepsko. Wczoraj nawet sprawdzaliśmy w markecie czy jest i ile kosztuje i można się załamać jak podliczy się ile jest potrzeba. My mamy taki cienki, komorowy.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
AgnieszkaW 18:53, 18 mar 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kochani, bardzo dziękuję za wszystkie miłe wpisy. Jeśli chodzi o żagwin, to niestety w tym roku też trochę nadmarzł, odbije, ale kwitnienie znów nie będzie tak spektakularne, jak powinno...

Mroźna zima odbiła się też widocznie na trzmielinie srebrnej, boję się, że będę jej musiała wymienić dużo na coś innego, tylko na co? Bukszpany? Biały bodziszek, czy też jeszcze coś innego? Strach się bać, ile znów trzeba będzie zainwestować w nowe rośliny

Mariolko, Anitko, na szklarni to poliwęglan taki właśnie komorowy, chyba "4". Część już wymieniliśmy, powinniśmy chyba cały, ale to są dla nas ogromne koszty, za duże, by je w tym roku udźwignąć, ech...

Dzisiaj u nas baaardzo zimno, wieje silny arktyczny, wschodni wiatr, który potęguje odczuwalną temperaturę w dół skali (a miałam kupować bratki do donic, dobrze, że się wstrzymałam, bo nawet one by nie dały rady...)

Przepraszam, że trochę dzisiaj w minorowym nastroju jestem, ale to może ta pogoda? Wiosny już chcę...

Uściski dla Was
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies