Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

Basilikum 19:50, 27 mar 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
oskola zamiast kawy
ja tez nie ogariam calego ogrodu i mam czesc zwana 'dzicz'
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mala_Mi 00:15, 28 mar 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mebelki mnie zauroczyły.... aż zapomniałam o myciu szklarni... nie myta rok temu i w tym tak skończy... wiem, że nie wyrobię .. ale co tam..są ważniasze sprawy Najważniejsze, że znów jest wiosna i będziemy mogli się cieszyć słoneczkiem, kwiatkami, pszczółkami i takimi innymi pierdołami dnia codziennego Chcieli przyjechać kręcić u mnie Rok w ogrodzie, ale na mój zapuszczony ogród nie wypada zapraszać gości.... . odmówiłam Ciśnienia kolejnego jakoś nie mam ochoty mieć... ale Twój ogród jak najbardziej chciałabym obejrzeć we wszystkich programach telewizyjnych i internetowych .. Wiesz że Jurajski to mój ulubiony
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agania 12:07, 28 mar 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgnieszkaW napisał(a)


Jak widać na fotkach - zima u nas jeszcze nie odpuszcza, a jeśli już, to baaardzo powoli..., ale sezon 2018 już zaczęty.

U nas też jeszcze sporo śniegu zalega, lód z oczek powolutku też puszcza.
Pszczółki ruszyły...na pięknych krokusach u Ciebie

Chętnie zajęłabym miejsce koteczki i zasiadła na tak cudownych meblach pachnących świeżym drewnem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
abiko 12:13, 28 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Aga Twój ogród wygląda pięknie o każdej porze. Taras chyba lepszego miejsca mieć nie mógł. Meble pasują idealnie
Faktycznie.. Ty masz strumyk!
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
AgnieszkaW 19:42, 28 mar 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Izo, powiem Ci, że nawet lubię, jak nie wszystko jest takie "na cacy" w ogrodzie, wtedy wiem, że w nim toczy się normalne życie, a nie na pokaz...

Aniu
, pewnie, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Nie ma się czym przejmować. Ważne, że umiemy cieszyć się chwilami, dobrymi chwilami, a te gorsze, no cóż, też są elementami naszego ziemskiego życia... Na telewizyjne występy to mój ogród jeszcze się nie nadaje (a ja tym bardziej).
Wiem... i bardzo mnie to cieszy, że tak sądzisz

Agatko, u nas już po śniegu (przynajmniej na razie), mebelki czekają jeszcze na poduchy, ale to muszę gdzieś "do większego miasta" wyskoczyć, no i jeszcze mieć na to gotówkę...

Aga, dzięki, no tak, mam strumyk, a raczej rzeczkę.

Dziękuję Wam, kochani, że zaglądacie Uściski dla Was

Ps, dzisiaj kupiłam bratki, wsadziłam i...przykryłam na noc donicami. Jak długo jeszcze będziemy musieli okrywać bratki???
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Pszczelarnia 10:29, 29 mar 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mnie się przyda instrukcja mycia szklarni - jeszcze przede mną (po Świętach się tam wprowadzam). Muszę doczytać dlaczego mydło marsylskie. Najgorzej to z tymi sufitami (praca na wysokości bez kasku.

Taki naturalny dziki ogród jest potrzebny. Meandry rzeki są niesamowite.

Już świątecznie pozdrawiam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgnieszkaW 16:07, 31 mar 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ewo, mydło marsylskie jest łagodne, a skutecznie zmywa osad ze ścianek szklarni, u mnie to podstawowy środek czystości do sprzątania (nie tylko szklarni). Pozdrawiam, też świątecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgnieszkaW 16:13, 31 mar 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Radosnych, wesołych, słonecznych Świąt Wielkanocnych oraz smacznej święconki dla wszystkich zaglądających


____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
malgorzata_s... 16:22, 31 mar 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Bateczki cudne Buziaki odwzajemniam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
dana1s 19:28, 31 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Cudowne wiosenne widoki u Ciebie, święta w takich okolicznościach to sama przyjemność
Pozdrawiam świątecznie i zdrówka życzę!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies