Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

malgorzata_s... 13:26, 14 maj 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kochana Twoje pomysły są wspaniałe Wszystko potrafisz tak wpasować że szczena opada.Ten murek już mi się podoba i genialnie od wiatru osłoni
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Basilikum 14:12, 14 maj 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
o tak murek nie skonczony a juz super wyglada
piekne widoki masz
Mialam napisac, ze ta goryczka wyglada jak Enzian, ktory u nas w alpach dziko rosnie. U nas sie z tego sznapisik robi
Sprawdzilam oczywiscie w Wiki i to to samo. Wiec jak sie rozrosnie, moze jakas produkcje zaczniesz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
abiko 14:46, 14 maj 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
to takie tam jest śliczne.. muszę upolować bordowego rojnika
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
mira 22:40, 14 maj 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Chłonę wiosnę u Ciebie, przynajmniej u Ciebie można pogapić , posiedzieć i nie myśleć o robocie w ogrodzie .
Pokazuj bałagan będzie nam lżej

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
AgnieszkaW 13:55, 16 maj 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Magdo, tam jest placyk, już od dobrych kilku lat, tylko jak do tej pory był otoczony różami Bonica, teraz jest murek.

Gosiu, dzięki. Tak ten murek ma za zadanie osłonić i od wiatru, i od sąsiadów (choć bardzo mili, ale nieco intymności każdy chce mieć), i od "zaglądających" z drogi. Kształt nawet fajnie koresponduje z ogrodem, żywopłotami cisowymi, ale o to właśnie chodziło...

Izo, dzięki. Dobrze wiedzieć o tej goryczce

Agnieszko, dumałam, co w tym roku w donicach na lato posadzić, wypadło na rojniki i rozchodniki, bo prawie bezobsługowe są...

Miro, to chyba tylko Ty u mnie nie myślisz o ogrodowej robocie. To zupełnie tak samo, jak ja mam będąc u Ciebie i u innych ogrodowiczan...




____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgnieszkaW 14:00, 16 maj 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kochani, dzisiaj poranek przywitał nas mgłami, a potem spadł upragniony deszcz, pada do teraz, oby jeszcze trochę popadał, bo susza była wielka...

Nie mogłam oprzeć się magii mgły...





Widzicie te pozostawione młode przyrosty na czubku kulistej sosny? Nie mogłam ich do końca poobrywać, bo...państwo szpakowie, którzy tam właśnie doczekali się potomstwa, jeszcze ich nie wyprowadzili z gniazda. Muszę czekać...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
BASIA8 14:41, 17 maj 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
AgnieszkaW napisał(a)
Kochani, dzisiaj poranek przywitał nas mgłami, a potem spadł upragniony deszcz, pada do teraz, oby jeszcze trochę popadał, bo susza była wielka...
Nie mogłam oprzeć się magii mgły...




Widzicie te pozostawione młode przyrosty na czubku kulistej sosny? Nie mogłam ich do końca poobrywać, bo...państwo szpakowie, którzy tam właśnie doczekali się potomstwa, jeszcze ich nie wyprowadzili z gniazda. Muszę czekać...


Witaj Agusia. U Nas w dolinie też pada,zimno się zrobiło - tylko 8 stopni mamy. Widoki u Ciebie pięknie jak zawsze
Przyrosty widać ładnie na czubeczku wyglądają
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
ryska 15:07, 17 maj 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Magia, masz rację.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
yolka 20:16, 17 maj 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Niesamowite zamglone obrazy, czar i magia, i tajemnica, można patrzeć bez końca
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Magleska 20:41, 17 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
świetne zamglone fotki takie tajemnicze

opitoliłam sasanki ,a teraz żałuję -ślicznie wyglądają te przekwitłe kwiaty ....
ech mądry Polak po szkodzie

pozdrawiam cieplutko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies