Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

paniprzyroda 20:28, 22 mar 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aguś, moja szklarenka malutka i poliwęglan cieniutki, jak folia, tyle że sztywny. Sasanki pięknie się budzą już i u mnie. Buziak.
____________________
Dwa ogrody
Muszelka 07:00, 24 mar 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Wczoraj był ciepły, słoneczny dzień. Pierwszy raz w tym roku dużej siedziałam na tarasie. Z miłą lekturą Twojego wątku
Masz przepiękny ogród. Przepiękny... Mimo, że jest dojrzały zachował jasność, "świetlistość". Jest taki... optymistyczny Raj Radość dla oczu i serca.
Będę po nim często spacerować

Pozdrawiam wiosennie!

Ps. Mam od kilku lat z poliwęglanu domek ogrodnika. Przy zakupie otrzymał 25 lat gwarancji. Ciągle wygląda jak nowy. Jesteśmy z niego mega zadowoleni. W sierpniu 2017 r. przeżył bez szwanku huragan, który na moich terenach powalił setki hektarów drzew.
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
AgnieszkaW 08:51, 24 mar 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Izo, Madziu, Mariolu, uśmiech dla Was

Muszelko, bardzo dziękuję.
Poliwęglan jest różny, Twój zapewne z tych mocnych...

Dla zaglądających pierwsze moje tegoroczne sasanki:


fiołki:

i żagwin:












____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Basilikum 09:34, 24 mar 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
u mnie z tych powyzej kwitna tylko fiolki.
Piekne masz te sasanki juz nie moge sie na swoja doczekac.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 09:55, 24 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
U mnie żagwin jednym kwituszkiem zaczyna Ty masz piękne poduchy z nich
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Bogdzia 20:14, 24 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fiołki i u mnie kwitną ale sasanki nawet sladów zycia nie dają. Od jutra mocniejsze przymrozki znów wszystko zagrożone. U Ciebie może nie bedzie przymrozków.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 20:29, 24 mar 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Na twoje poduchy z żagwinunjwitnące czekam
Już za momencik będą jak co roku zachwycające. U mnie sasanki powyłaxiły ale do kwitnienia im jeszcze daleko. Na razie cieszę się krokusami i ciemiernikom oraz kwitnącym j mnie na biało krzewem Wawrzynka Wilcze łyko. W ubiegłych latach o tej porze roku a nawet już od końca lutego kwitł na żółto jeszcze u mnie krzew leszczynowca ale poprzedniej zimy padł i nie mam go już.

Pozdrawiam wiosennie! Dziś i wczoraj u nas była prawdziwa wiosna więc oczywiście narobiłam się w ogrodzie, ale to tak miła robota
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Agania 20:46, 24 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Na te poduchy to ja też czekam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
agata19762 21:05, 24 mar 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aga mnie coś żagwin nie lubi
kupowałam już kilka razy po kilka kolorów i nici
moje sasanki jeszcze śpią.
Ale widać z każdym dniem wiosna zostawia swoje ślady.

Pozdrawiam cieplutko

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
AgnieszkaW 16:27, 25 mar 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Izo, już niedługo, a i Ty zobaczysz u siebie sasanki

Sylwio, żagwin ma u mnie może cieplej na murku przy domu, więc wcześniej zakwita?

Bogdziu, wiem, słyszałam o przymrozkach, ale nie mamy na to wpływu..., oby nie poczyniły dużych szkód.

Małgosiu, u każdego w ogrodzie możemy czym innym się zachwycać - i o to chyba chodzi

Aganiu, oby tylko przymrozki mu nie zaszkodziły...

Agatko, doprawdy nie wiem, dlaczego żagwin nie chce u ciebie rosnąć... On lubi ubogie, raczej wapienne, piaszczysto-gliniaste gleby.




____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies