Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Francuskiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Francuskiej

Magdalenka 13:21, 03 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
agaott napisał(a)
Piękne te Twoje tulipanki. Podoba mi się taki misz-masz kolorów.
Co do zakupów - byłam, zobaczyłam, kupiłam
Ale tam kupują sami Czesi. Albo tak trafiliśmy. Z roślin jest tam wszystko: począwszy od sadzonek warzyw (od 0,4 zł do 6 zł za paprykę) aż do dużych drzew. Niestety nie miałam czasu żeby popatrzeć na wszystko bo byliśmy umówieni. Poza tym były tam tłumy. Z tego co ja kupowałam to zioła 3-5 zł, i balkonowe ok 3 zł. Pokażę u siebie jak trochę odsapnę po pracy na ogrodzie. Dopiero deszcz mnie zagonił do domu



Tulipany ładne, ale tylko z nowych cebulek. W tym roku planuję kupić tylko szafirki, krokusy i czosnki. Mam nadzieję, że mi się uda dotrwać w tym postanowieniu.
Co do centrum ogrodniczego- tam zawsze najwięcej jest Czechów, mają blisko i duży wybór. Ceny też mi się wydają przystępne. Muszę się tam wybrać, tylko nie wiem kiedy
Pozdrawiam
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 09:50, 10 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Dziś "Maja w ogrodzie" w moim mieście i jak się okazuje, ogród oddalony od mojego o jakiś 1 km!
____________________
Magda Na Francuskiej
JoannaP 09:59, 10 maj 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
No zobacz fajnie
Jaki świat jest mały
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
Ania74 09:08, 14 maj 2015


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witam wiosennie...
Piękne zmiany, fajne zawijasy, lubię takie łagodne linie, trawniczek miodzio
I jakby jest go coraz mniej...
Ja w tym roku jeszcze nie zaczęłam swoich ogrodowych rewolucji, a mam kilka zmian w planach
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
GorAna 09:11, 14 maj 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Magdalenka napisał(a)





Magdziu, ogród jak z żurnala....cudnie
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Karolinek 16:54, 14 maj 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Madziu,pięknie u Ciebie,kolorowo. Czekam na zdjecia pozmienianych rabat a jaki kolor wybralas dla ławeczki?
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Magdalenka 17:24, 14 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Ania74 napisał(a)
Witam wiosennie...
Piękne zmiany, fajne zawijasy, lubię takie łagodne linie, trawniczek miodzio
I jakby jest go coraz mniej...
Ja w tym roku jeszcze nie zaczęłam swoich ogrodowych rewolucji, a mam kilka zmian w planach


Wracaj do nas Aniu ze swoim pięknym ogródkiem.
U mnie już koniec zmian, posadziłam już pelargonie do donic, ławeczka pomalowana- trzeba tylko umiejscowić ją w ogrodzie i można w końcu ogród podziwiać z tarasu.
Trawnika rzeczywiście coraz mniej eM się trochę burzy, ale w końcu to ja zajmuję się ogrodem więc jak mam ochotę na zmiany, to zmieniam.
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 17:26, 14 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
GorAna napisał(a)


Magdziu, ogród jak z żurnala....cudnie
Pozdrawiam


Dziękuję Aniu, w tym roku ogród naprawdę mi się podoba. Nie przeszkadzają mi już nawet chwasty w trawniku, odpuściłam sobie ten temat "na kiedyś". Żeby tylko tuje poszły bardziej w górę i nas szczelniej zakryły przed oczami innych Jeszcze trochę
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 17:58, 14 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Karolinek napisał(a)
Madziu,pięknie u Ciebie,kolorowo. Czekam na zdjecia pozmienianych rabat a jaki kolor wybralas dla ławeczki?


Karolinko, ławeczka pomalowana na biały kremowy. Ładnie wygląda, chciałam ją dziś umiejscowić na miejscu docelowym, ale od rana padało. Teraz świeci piękne słonko, ale jest mokro. Może jutro się tym zajmę, a na pewno w weekend
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 18:07, 14 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
JoannaP napisał(a)
No zobacz fajnie
Jaki świat jest mały


Witaj Joasiu
Tak, świat jest mały. Często się o tym przekonuję.
Szkoda, że Maja nie była na mojej ulicy
____________________
Magda Na Francuskiej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies