Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

yolka 07:20, 09 lip 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Mam nadzieję, że po wypadzie w lubelskie dołek energetyczny jest mniejszy. Super wyjazd w piękne miejsca, widziałam zdjęcia u Gosi. Jak w ub.r. byłam w Kazimierzu, jechałam przez Lublin, zbyt późno zgadałam się z Gosią, bo mogłabym na godzinkę wpaść i zobaczyć jej ogród, a na pewno warto, piękny ma ogród
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
paniprzyroda 13:57, 13 lip 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Małgoś, deszczyk pada, ratuje rośliny Mam nadzieję, że dołek minął, szczególnie że inspiracji zobaczyłaś wiele Buziaki zostawiam.
____________________
Dwa ogrody
Margarete 00:44, 14 lip 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
frezja napisał(a)
Co ja tu czytam ..Munstead Wood też Ci wypadła O kurcze, bo do straty mojej, raczej to ja się przyczyniłam. Szkoda bardzo, bo piękna to dama.

Musisz chwilkę oderwać się od ogrodu, aby siły wróciły i motywacja. Też tak miewam.

Powodzenia.

Wypadła ale mam już nową, większą MW
Dzięki uprzejmości Gochy i jej męża odwiedziłam świetne różane miejsce w okolicach Końskowoli i mam
Jeszcze stoi w donicy ale po tych deszczach ją posadzę, z tym że nie mogę w to samo miejsce gdzie była poprzednia bo nie wiadomo co to za cholera ją zniszczyła więc muszę troszkę poprzesadzac by zrobić miejsce dla MW,a przy tej suszy jaka była to trudno by było.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:53, 14 lip 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anabuko1 napisał(a)
Witaj Gosiu !
Munstead Wood i u mnie mizerotka .
W ogóle te róże u nie to 1/ 3 mizerota.
Któż nie ma tyłów w ogrodzie... ja pd jakiegoś czasau zawsze coś zostaje nie do końca zrobione.
Trudno.
Cieszę się,że na spotkaniu u Gosiu, teraz już mogłyśmy porozmawiać więcej.
Mam nadzieję,że po wyjazdowym weekendzie teraz już masz przypływ energii

Jeszcze dużo kwitnień i kolorów w ogrodzie jest.
Tylko sucho.Dzisiaj 3 godziny podlewałam
Pozdrawiam cieplutko

Aniu ja twż się cieszę z tego spotkana.
Weekend w Lublinie był wspaniały, fajni ludzie, dobra pogoda, cudny, kolorowy ogród Gochy i Jurka, przepiękna lubelska starówka wieczorową porą a w niedzielę miłe pogaduchy przy śniadaniu i kawce na tarasie u Gochy a potem wizyta w Daglezji.

Moje zaległości w ogrodzie nadal nie nadrobione ale jakoś to będzie- deszcz poprawi kondycję grodu to i chęci będzie więcej.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 01:00, 14 lip 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Mam nadzieję, że po wypadzie w lubelskie dołek energetyczny jest mniejszy. Super wyjazd w piękne miejsca, widziałam zdjęcia u Gosi. Jak w ub.r. byłam w Kazimierzu, jechałam przez Lublin, zbyt późno zgadałam się z Gosią, bo mogłabym na godzinkę wpaść i zobaczyć jej ogród, a na pewno warto, piękny ma ogród

Musisz tam zawitać bo to piękny ogród jest i gospodarze bardzo serdeczni. A i Lublin sam w sobie piękny. No i arboretum z ogrodem pokazowymw Rykach też świetne. Polecam!
Moje nastawienie do ogrodu juz lepsze choć to tylko zmiana mentalna bo tych rzeczywistych zmian w ogrodzie jeszcze ni widać. Mam nadzieję że po deszczach pójdzie szybciej z przekopywaniem i przesadzaniem,a ogród po tych deszczach odżyje.

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 01:05, 14 lip 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Małgoś, deszczyk pada, ratuje rośliny Mam nadzieję, że dołek minął, szczególnie że inspiracji zobaczyłaś wiele Buziaki zostawiam.

Hej Mariolko
rzeczywiście nareszcie jest szansa na poprawę syfuacji bo júż żal bylo patezeć na ogród, o trawniku nie mówiąc. Szkoda tylko urlopowiczów
Szkoda że nie byłaś z nami u Gochy- i jej ogród i ogród w Daglezji na pewno by ci sië spodobał.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 07:14, 21 lip 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Małgoś, gdzie ty się podziewasz?
Jesteś, wróciłaś, wyjechałaś???
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 23:15, 21 lip 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zagladam, pozdrawiam!!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 14:57, 24 lip 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wyjechałam na krótko i jestem już. Kaszuby są piękne i nie tak zapisane ludźli jak Mazury. Było trochę kąpieli,trochę kajakowania,trochę chodzenia z kijami,trochę zwiedzania...ale to wszystko szybko minęło bo wypad był tylko kilkudniowy.
Po deszczach ogród wygląda lepiej i chęci do pracy w nim mi wróciły. Odrabiać zaległości, pielę, wycinam chaszcze itp
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 14:58, 24 lip 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Super pokazuj zdjęcia!
to teraz pozytywnie naładowana masz siły do roboty hihi

buziaki Gosia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies