Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Bogdzia 09:38, 23 cze 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wszystkiego dobrego , spełnienia marzeń,wielu przyjaciół i ogrodowiskowych fajnych wycieczek. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 18:23, 24 cze 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ojejku ilu gosci i jakie mile życzenia
Dziękuję Bogdziu, Sylwia, Jolu, Kasiu, Madziu
Urodziny w moim wieku choc zadne okrągłe nie są to i tak powód do radości że się dożyło w zdrowiu i w pełni sił. Choć przykro jak sobie człowiek uświadomi które to już z kolei....
Bardzo bardzo dziękuję za pamięć i za życzenia

Dzisiaj mecz o wszystko -już czuję lekkie poddenerwoanie
Trzymajmy kciuki za naszych !

p.s.u mnie dziś pięknie popadało ogród "oddycha"pelną piersią
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 20:27, 24 cze 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
O, pasję piłkarską u Ciebie odkryłam M. ogląda, ja siedzę przed kompem na O.
Ogólnie sport lubię, ale ostatnio piłka nożna celebrycka nie jest w stanie posadzić mnie przed tv. Nasi czołowi piłkarscy celebryci wolą plan nagraniowy reklam od zielonej murawy. Zauważyłam też, że w mojej wsi, w święta majowe wywieszone były flagi w dwóch domach (na moim nie). Mundialowe biało czerwone akcesoria są na połowie domów i prawie na wszystkich samochodach. Postanowiłam więc nie kibicować.

Urodzinki trzeba świętować, teraz coraz radośniej i oby jak najdłużej
U mnie trochę popadało, rośliny widać, że uszczęśliwione, nie to co po podlewaniu. Jeszcze żeby kilka dni takiej pogody, byłoby super, a potem niech się lato dzieje.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 21:30, 24 cze 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
O, pasję piłkarską u Ciebie odkryłam M. ogląda, ja siedzę przed kompem na O.
Ogólnie sport lubię, ale ostatnio piłka nożna celebrycka nie jest w stanie posadzić mnie przed tv. Nasi czołowi piłkarscy celebryci wolą plan nagraniowy reklam od zielonej murawy. Zauważyłam też, że w mojej wsi, w święta majowe wywieszone były flagi w dwóch domach (na moim nie). Mundialowe biało czerwone akcesoria są na połowie domów i prawie na wszystkich samochodach. Postanowiłam więc nie kibicować.

Urodzinki trzeba świętować, teraz coraz radośniej i oby jak najdłużej
U mnie trochę popadało, rośliny widać, że uszczęśliwione, nie to co po podlewaniu. Jeszcze żeby kilka dni takiej pogody, byłoby super, a potem niech się lato dzieje.

Co do naszych celebryckich pilkarzy mam podobne zdanie jak ty. Reklamy, kasa, piękne dziewczyny (podobne do siebie jakby u tego samego chirurga czy kosmetolga bywaly ) ale i rak w momencie jak slyszę hymn przed meczem mam ciarki i ogladam, krzyczę do telewizora i gadam do siebie . Teraz tez się denerwuję....wychodzę z pokoju, wracam ....gryzę niezdrowe chipsy i orzeszki...


Szkoda mi naszych ale prawda jest taka że grają gorzej niż przeciwnicy, bez pomysłu trochę, bardzo chcą ale ....i właśnie wbili nam drugą bramkę....cőż koniec marzeń wracamy do domu.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malgorzata_s... 21:22, 02 lip 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Na szczęście w Egipcie jakoś mało przeżyłyśmy mecze. Kibice z lobby znikali cichaczem.Buziaki i sto lat,sto lat......
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
yolka 21:59, 02 lip 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Co ciekawego w Twoim ogrodzie? może coś jednak kwitnie, jutro przyjdę zobaczyć
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 23:26, 02 lip 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Na szczęście w Egipcie jakoś mało przeżyłyśmy mecze. Kibice z lobby znikali cichaczem.Buziaki i sto lat,sto lat......

Hej Małgosiu - witaj po urlopie
Dziękuję za źyczenia
Mecze oglądam nadal choc już z mniejszym zaangażowaniem odkąd nie ma na Mundialu naszych i już nie wszystkie. Trzymam kciuki za Chorwatów choć w ostatnim meczu z Danią byli słabsi, no i za Francuzów
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:47, 02 lip 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Co ciekawego w Twoim ogrodzie? może coś jednak kwitnie, jutro przyjdę zobaczyć


Jolu coś straciłam serce do mojego ogrodu w tym roku.
Jakoś wyjątkowo dużo niepowodzeń ogrodowych u mnie w tym roku. Jedna hortensja na pniu pada i nie wiem dlaczego, róża Munsted Wood już w ubiegłym roku mi chorowała ale w tym roku to kompletna porażka -do wyrzucenia, róża Chippendales po tegorocznej zimie też ni może wrócić do formy z przed roku czy dwóch, bukszpanowa obwódka przy nowej rabacie różanej też marniej od nadmiaru słońca - mam zamiar ją zmienic na obwódkę z niskch szałwi ale z przesadzaniem muszë jeszcze trochę poczekać bo to nie dobry czas na przesadzanie, a tymczasem widok tego niewyjściowego bukszpanu mnie wnerwia itd..itp...
Trawnik który stanowi tło dla rabat wygląda wciąż kiepsko, po deszczach i nawozie nieco się zazielenił ale miejsca zżółknięte nadal straszą. Róże i szałwie przekwitły, jeżówki zaczynają kwitnienie a poza tym susza nie służy urodzie i bujności ogrodu.
Mam zaległości w pracach ogrodowych choć nie ma jakïegoś istotnego powodu takiej sytuacji....coś mi brakuje motywacji.
W jakiś taki "dołek energetyczny" wpadłam...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
frezja 08:44, 03 lip 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Co ja tu czytam ..Munstead Wood też Ci wypadła O kurcze, bo do straty mojej, raczej to ja się przyczyniłam. Szkoda bardzo, bo piękna to dama.

Musisz chwilkę oderwać się od ogrodu, aby siły wróciły i motywacja. Też tak miewam.

Powodzenia.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
anabuko1 22:30, 08 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Witaj Gosiu !
Munstead Wood i u mnie mizerotka .
W ogóle te róże u nie to 1/ 3 mizerota.
Któż nie ma tyłów w ogrodzie... ja pd jakiegoś czasau zawsze coś zostaje nie do końca zrobione.
Trudno.
Cieszę się,że na spotkaniu u Gosiu, teraz już mogłyśmy porozmawiać więcej.
Mam nadzieję,że po wyjazdowym weekendzie teraz już masz przypływ energii

Jeszcze dużo kwitnień i kolorów w ogrodzie jest.
Tylko sucho.Dzisiaj 3 godziny podlewałam
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies